V 7. díle Tvojí tváře: Nespoutaná Nicki Minaj, sexy trio i plná pusa těstovin!

Už dnes večer startuje sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém uvidíte sexy číslo soutěžících předešlých řad, nespoutanou Nicki Minaj i rapperskou show Rytmuse! Co dalšího vás čeká?

tvoje tvář má známý hlas

Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas se přehoupla za polovinu a ani v tomto díle nebude chybět pořádná porce zábavy, dokonalých proměn a dechberoucích výkonů osmičky soutěžících.

 

Hned na úvod se můžete těšit na vystoupení soutěžících předešlých řad. Na pódiu se objeví Anička Slováčková, Anička Fialová a Markéta Procházková, které si střihnou trojici amerických star a jejich slavný hit Lady Marmalade. Jak budou vypadat a jak jim šel trénink? Podívejte se ZDE

To ale není jediná proměna, kterou vám odhalujeme před dílem. Už dnes večer se Honza Maxián promění v kontroverzní americkou zpěvačku Nicki Minaj. Na sobě bude mít růžovo-bílý overal, velké vnady, přidělaný nos a ret a blond paruku s růžovým melírem. Jak bude vypadat? To jsme vám prozradili ZDE.

Honza se během rozhovoru rozpovídal o tom, že celá maska pro něj není ani trochu pohodlná. Třeba se silikonovými vnady má velké komplikace. Prozradil, že nemůže skoro dýchat. A to zdaleka nebylo vše! Co dalšího musel překousnout, aby jeho výkon byl famózní? Rozhovor s Honzou najdete ZDE.

 

A jako každý týden i tentokrát usedne na porotcovskou židli host. Bude to herečka ze seriálu Doktoři z Počátku Lucie Políšenská.

 

Chybět samozřejmě nemůžou ani další povedená vystoupení. Z Tomáše Matonohy bude Rytmus, z Bereniky Kohoutové Rihanna a třeba z Honzy Kopečného Tuto Cutugno. Na jaké další proměny se můžete těšit? Na to se podívejte ZDE.

 

Nenechte si ujít sedmý díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, který na obrazovkách televize Nova startuje v sobotu 14. října ve 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes TV Nova