UŽ DNES VEČER v Tvojí tváři: Návrat hvězd i lesbický polibek! Co dalšího vás čeká?

Večer plný výzev, večer plný velkých hvězd! Už dnes startuje čtvrtý díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. A bude to neskutečná jízda! Podívejte se, co vás čeká.

tvoje tvář má známý hlas

 

Čas plyne jako voda, už je tady čtvrtý díl neobyčejné show Tvoje tvář má známý hlas, který bude opravdu stát za to! Chybět, samozřejmě, nebude osm jedinečných vystoupení, bezkonkurenční proměny a vtípky, o které nebude nouze.

Aleš Háma se objeví s obarvenými zrzavými vlasy, proč to udělal? Poslechněte si jeho vyjádření už teď ZDE!Netrpělivé diváky, kteří se nemohou dočkat skvělé práce maskérů, potěšíme ještě něčím – odhalenou proměnou! Berenika Kohoutová si na pomoc vzala Markétu Konvičkovou (zpěvačku a účastnici třetí řady Tvojí tváře) a utvoří s ní známé ruské duo jménem T.A.T.U. Jak budou vypadat, můžete vidět v předpremiéře už teď a TADY! Dokonce odhalují, zda dojde na vášnivý polibek, podívejte se zde.

 

A to ještě zdaleka není vše: S Honzou Kopečným vystoupí Milan Peroutka a Honza Maxián vystoupí společně s Mirkem Etzlerem. Jak jim šel trénink? 

KOUZELNÝ NÁCVIK: Martin Dejdar přičaroval Janu Maxiánovi skvělého parťáka! Z Aladinovy lampy vyskočil...


Také vás čeká jedno překvapení, moderátor Ondřej Sokol se přejmenoval a v dnešním díle vám prozradí, proč to udělal. Tak se nezapomeňte dívat, čtvrtý díl show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova už DNES ve 20:20.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

 

soltes