TO BYLA SHOW: Maškovou donutili přibrat, Drahokoupil byl pořádný vágus a navrat Milana Peroutky!

Osmý díl Tvojí tváře byl napěchovaný pozoruhodnými momenty jako nikdy předtím. Maskéři nechali vyžrat Terezu Maškovou, aby byla pořádně kulatá, Eva Burešová si vyprosila pomoc u hezouna Milana Peroutky a na vše dohlédla oblíbená herečka z Kameňáku.

tvoje tvář má známý hlas

Čas plyne jako voda a už je tady osmý díl neobyčejné show Tvoje tvář má známý hlas. A opravdu stál za to. Show už se pomalu přesouvá do závěrečné čtvrtiny! Kdo si včera večer připsal důležité body? Chybět samozřejmě nemohlo osm jedinečných vystoupení a bezkonkurenční proměny.


Díl byl jako vždy velkolepý! Mohli jste vidět superstáří krásku Terezu Maškovou jako Susan Boyle s coverem od Lou Reeda Perfect Day. Pokud milujete vzhled růžovovlasé krásky, tak jste si určitě zamilovali jenom její hlas. Susan Boyle se navíc do Tváře vrací už potřetí. Více o její proměně najdete ZDE!

Samozřejmě nechyběla vystoupení i dalších soutěžících. Eva Burešová se proměnila v americkou krásku z Disney Channelu Demi Lovato. A aby toho nebylo málo, tak jí pomohl Milan Peroutka jako Luis Fonsi. Jitka Schneiderová byla nestárnoucí Jennifer Lopez a Patrik Děrgel ztvárnil Gioachino Antonia Rossiniho a zkusil vystřihnout Figarovu árii. Jaké další proměny jste mohli vidět a jaké písně zazněli, čtěte ZDE!

Součástí show byli i hvězdní hosté. V osmém díle na porotcovskou židli usedla věčně usměvavá komička, jejíž postavy působí až naivně, která diváky oslní svým šarmem, intelektem a krásou. Má styl, sleduje trendy a moc dobře ví, co jí sluší. Jedná se o Janu Paulovou, která doplnila trojlístek mužů. Bude hodná, nebo přísná?

Tento díl byl zvláštní pro Vojtu Drahokoupila. Ten totiž ztvárnil hudební ikonu 90. let Spin Doctors. Nejenže si splnil svůj velký sen v podobě plnovousu, ale taky se z něj stal pořádný vagus. Vypadal jako bezdomovec…

Největší výzvě se postavil Patrik Děrgel. Operní árie patří mezi nejtěžší hudební disciplíny a toho si je skromný chlapec z Bohumína dobře vědom. Povedlo se mu vyrovnat Honzovi Cinovi nebo z něj bude spíš druhý likvidátor po Robertu Jaškówovi?

Na celý díl se podívejte v sobotu 20. října od 20:15 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jitka Schneiderová má dokonalou sexy postavu, přesto chce větší zadek. Pomůže jí ve Tváři!

Přiznání choreografa Yemiho: Jašków mi vyhrožoval. Co dalšího prásknul na soutěžící?

Maci