VELKÉ FINÁLE už dnes večer: Kdo vyhraje pátou řadu Tvojí tváře?

Zdroj: TV Nova

Dvanáctý týden v Tvojí tváři bude opět napěchovaný pozoruhodnými momenty! Tak například z Vojty Drahokoupila a Jana Révaie bude Stevie Wonder a Sting, vrátí se několik účastníků z předchozích řad a hostem v porotě bude vítězka jednoho z předchozích ročníků Tvojí tváře.

tvoje tvář má známý hlas

Čas plyne jako voda a už je tady dvanáctý díl neobyčejné show Tvoje tvář má známý hlas, který bude opravdu stát za to! Chybět samozřejmě nebude několik vystoupení, bezkonkurenční proměny a dokonalé vtípky.

Mimo této čtveřice samozřejmě vystoupí i ostatní účastníci show Tvoje tvář má známý hlas, kteří si pro diváky připraví duety. Jeden takový čeká i Jitku Schneiderovou a Roberta Jaškówa. Oba dva se v naprosto dokonalých maskách a kostýmech představí jako Hana Hegerová a Petr Hapka s písní Levandulová. Více o jejich fantastické proměně najdete ZDE!

Samozřejmě nebudou chybět vystoupení i dalších soutěžících. Honza Révai a Vojtěch Drahokoupil se promění v duo Stevie Wonder a Sting. Spolěčně zazpívají hit Fragile, který byl inspirovaný americkým vojákem Benem Linderem, který byl zavražděný jednotkou odporu v Nikarague. V roce 2001 se hrála v rádiích opět, tentokrát kvůli útokům 11. září. Bude to dojemná píseň s dojemným příběhem. To bude pecka. Více Vojta D prozradil v livestreamu ZDE!

Součástí show budou i hvězdní hosté. Tentokrát to bude pořádný průšvih, protože do poroty zasedne známá rebelka, velká všeumělkyně, herečka, zpěvačka, tanečnice, dabérka, která je známá svojí rebelií vůči normám. Se svou kamarádkou a herečkou Marikou Šoposkou píše od roku 2014 blog Sedmilhářky. A dokonce vyhrála jednu ze čtyř předcházejících řad Tvojí tváře. Za celý průběh soutěže vyhrála během 4 ze 12 večerů a nakonec se stala celkovou vítězkou této série. Ze známých celebrit během této řady ztvárnila například Stevieho Wondera, Katy Perry, Fergie či Charlieho Chaplina. Jedná se o Bereniku Kohoutovou!

Kromě toho diváky čekají návraty z předchozích řad! A tentokrát se jedná o návrat pětinásobný. Kromě toho, že s Míšou Badinkovou vystoupí David Kraus, diváci také uvidí Jitku Boho, Ivu Pazderkovou a Bereniku Kohoutovou, společně vytvoří pořádný hit, který soutěž otevře. Koho budou ztvárňovat?

Dvanáctý díl bude také speciální tím, že se rozhodne o tom, kdo z první čtyřky se připojí do elitní společnosti vítězů. Patrik Děrgel, Tereza Mašková, Michaela Badinková a Eva Burešová mají šanci připojit se k Hance Holišové, Janu Cinovi, Taťáně Vilhelmové a Berenice Kohoutové!

Tak nezapomeňte sledovat finálový díl show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu 17. listopadu od 20:15 na Nově.

Maci