TVOJE TVÁŘ vypadá ustaraně: Co je nejtěžší? Trénink tance, zpěvu nebo učení textu? Hvězdy mají jasno

Zdroj: TV Nova

Každý týden nás hvězdy v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas uchvacují svými výkony. V televizi vidíme vypilovaná vystoupení, ale dřina, která se za nimi skrývá, je ohromná. Navíc, každý do jednoho mají i další povinnosti...

tvoje tvář má známý hlas


Tihle dva tráví na pódiu více času než kterákoli z osmičky soutěžících celebrit. Angeé a její kolega Yemi AD jsou ti, kdo den co den „mučí“ hvězdy jako Jan Révai, Patrik Děrgel či Jitka Schneiderová, aby z nich vykřesali zajímavou pohybovou kreaci. I když vášeň a nasazení jsou bezpochyby důležité, vysoké tempo se už na několika soutěžících stihlo silně podepsat.

Jenomže soutěžící za nejnáročnější esenci celé show neoznačili taneční tréninky, ani zpěv. Nejtěžší je pro nich naučit se takové množství nových textů. Sednout si ale v klidu doma a šprtat…na to prostě není čas. Naučili se tedy využívat každé příležitosti.

Televizní show Tvoje tvář je časově extrémně náročná práce. Neexistují volné víkendy, proto se texty musejí učit takřka všude. V tramvaji, v taxíku, během rozhovorů nebo u plotny. Všichni si musejí zvyknout, že soukromý život defacto neexistuje. A jelikož v soutěži je několik rodičů, kteří mají malé ratolesti, tak mají o to méně času na text.

Chcete znát tajemství potu a slz talentů ze show Tvoje Tvář má známý hlas? Podívejte se na reportáž z Volejte Novu.
 

 

 
 

Maci