Vzdorující Jitka Schneiderová? V mládí žila ve skupině milující punk a milovala zvláštní tanec

Česká herečka Jitka Schneiderová to v show Tvoje tvář má známý hlas pořádně rozjíždí. Není se však čemu divit! Zamlada totiž žila s punkáči a pogovala. A jak sama říká, rockové koncerty jsou její život.

tvoje tvář má známý hlas

Výrazná osobnost Tvojí tváře se rozpovídala o svém divočejším punkovém mládí. „Žila jsem jednou v takové skupině, když jsem byla velmi mladá, která tu hudbu měla ráda, a pogovali jsme. To je trošku můj život – rockové koncerty,“ prozradila Jitka. To jí zcela jistě pomohlo i se ztvárněním další osobnosti Micka Jonese, zpěváka legendární punk rockové kapely The Clash.

Nechybělo však moc a Jitka málem skončila během vystoupení na zemi, sklouzla jí totiž noha. Pád by se býval líbil porotci Jakubovi Kohákovi, podle kterého by to celému vystoupení dodalo více autentičnosti. 

Kromě rad od koučů dostala před vystoupením radu i od porotce Ondřeje Sokola. Ta zněla, že musí vyjádřit vzdor vůči celému světu. Zda se jí to povedlo, můžete posoudit vy sami. 

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE

 

A co na ní čeká příště v sedmém díle show Tvoje tvář má známý hlas? Vyzkouší si popovou princeznu Cindy Lauper. Tak to sledujte v sobotu 13. října od 20:15 na Nově

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:TV Nova