TVÁŘÍ V TVÁŘ Lucii Borhyové: Hvězda prozradila, kdo je její favorit ve Tváři! Má z něj husinu

Blonďatá moderátorka hlavních zpráv Lucie Borhyová patří ke stálicím na české scéně. Na svůj zářivý úsměv, by si měla nechat udělat patent. Svůj šarm, sex-appeal, zpěv a právě i úsměv předvedla v show Tvoje tvář má známý hlas! Jak se jí dařilo?

tvoje tvář má známý hlas

Letos v dubnu sice oslavila čtyřicáté narozeniny, málokdo by jí tento věk ale tipoval, vždyť Lucka je živoucím důkazem toho, že věk je zanedbatelné číslo. Moderátorka nováckých zpráv Lucie Borhyová zraje jako víno a je stále nebezpečně sexy.

Dvojnásobná maminka se divákům občas představuje i jinak, než jsou na ni zvyklí za moderátorským pultem. Věnuje si filantropii, tu a tam zapózuje před fotografem. S fotogenickou tvářičkou a blonďatými kadeřemi je ostatně prototypem ženy, která je pro pózování jako stvořená. A co teprve když před kamerami zazpívá? Na tento úkaz byli diváci zvyklí na přelomu milénia v různých hudebních estrádách. Ale nyní si to zopakovala. Po dlouhé době. V show Tvoje tvář má známý hlas.

„Užila jsem si to, nic jiného mi ani nezbylo, ale byla jsem pořádně vystresovaná,“ přiznala Lucka v zákulisí Tváře. To, že má herecký talent, předvedla už i v klipu Jana Kopečného, a tentokrát to jen potvrdila, i když si nebyla tolik jistá v kramflecích. „Jeli jsme bez tréninku, takzvaně na první dobrou, snad se to povedlo,“ prozradila.

Zároveň prozradila, že ji bylo nepříjemné hodnotit soutěžící. „Bodování je hrozně nepříjemné. Všechny výkony jsou tak skvělý. Ty nízké body jsou pro mě nejhorší,“ svěřila se. A kdo je její favorit? „Mám z ní husí kůži, můj favorit je Eva Burešová. Její Jackson byl neskutečný,“ uzavřela sympatická moderátorka.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Berenika Kohoutová odhaluje tajemství Tvojí tváře: Lucka byla naostro!

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Robertem Jaškówem: Z maskérny mě strašně bolí zadek! Co se tam proboha děje?

Maci