TV NOVA oficiálně potvrdila další tři soutěžící 4. řady Tvojí tváře! Sexy herečky i slavný moderátor!

Berenika Kohoutová
Zdroj: TV Nova

Další řada oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas se blíží! Už brzy se divákům představí osm nových soutěžících a jejich neuvěřitelné proměny. Kdo bude hvězdami čtvrté řady pořadu?

Už je venku pět jmen! Hvězdami čtvrté řady pořadu budou soutěžící Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová a již dříve oznámené Leona Machálková s Jitkou Boho.

Herečka Aneta Krejčíková, herec a moderátor Dalibor Gondík a herečka Berenika Kohoutová jsou z účasti v Tváři nadšení. „Je to pro mě velká zodpovědnost. Takový ten pocit, když si něco hrozně přejete, pak se to splní, ale znenadání přichází strach z toho, že to člověk pokazí. Každopádně se moc těším. Chtěla bych si to užít. Miluji spojení tance, zpěvu a herectví,“ prozradila Aneta Krejčíková.

15

GALERIE: Další odhalení soutěžící Tvojí tváře

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas – soutěžící čtvrté řady - 1

Hodnocení:

Dalibor Gondík má velkou radost, ale i pokoru: „Cítím se jako člověk, který má asi po druhé v životě trému. Měl jsem tu možnost ve třetí řadě vystupovat se svou sestrou, takže už trochu vím, co mě čeká, ale tohle bude jiný šrumec. To si zatím neumím představit“.

„Jsem trochu vystresovaná, ale vlastně se moc těším“, prozradila Berenika Kohoutová.

 

Tvoje tvář má známý hlas uvede televize Nova už na podzim!


 

TV Nova