Patrik Děrgel se svěřuje: Kolik bot na podpatku vlastní? Má to speciální důvod

Aktualizováno 14.9. 2018 16:39
Zdroj: TV Nova

Patrik Děrgel je okouzlující herec, skvělý komediant, ale také magnet na vtipné historky. A s jednou takovou se pochlubil divákům. Jenomže při vyprávění se mu přihodil další vtipný moment. Zasáhl totiž Honza Révai...

tvoje tvář má známý hlas

Jeden z nejmladších Hamletů v dějinách českého divadla je pořádné kvítko. V soutěži Tvoje tvář má známý hlas dokazuje, že je pořádný chameleon, a dokonce přes svoji jazykovou bariéru dokáže skvěle zpívat v angličtině i takové nálože, jako jsou například Red Hot Chili Peppers nebo James Brown. Nyní dokázal, že má i neskutečný dar vyprávět vtipné příhody.

„Přišel jsem do obchodu a chtěl jsem koupit boty na podpatcích!“ To není začátek vtipu, ale příhody Patrika Děrgela. „Chtěl jsem boty na podpatku, ale těm prodavačkám nedošlo, že jsou pro mě, tak hledaly boty pro moji paní. Když zjistily, že jsou pro mě, tak to bylo trochu trapný,“ vysvětluje hezoun. „Ono navíc sehnat velikost 43 je celkem peklo,“ dodává.

Boty na podpatku bude potřebovat tuto sobotu, jelikož ztvární německou divu Marlene Dietrich. „Mně se to líbí, mám s tím zkušenosti, baví mě hrát ženu a pronikat to ženského světa,“ prozrazuje. V půlce rozhovoru byl ale vyrušen Janem Révaiem, který si s ním přišel vyříkat to, že mu Patrik seděl na motorce.

Na celou scénu se podívejte ve videu. A nezapomeňte sledovat show Tvoje tvář má známý hlas každou sobotu od 20:15 na Nově.
 


 


 

Maci