TOP MOMENTY finále Tváře: Dokonalá improvizace Boba Jaškówa a vítězka SuperStar v kůži samotného Mistra!

Tvoje tvář - 12. díl - 7
Zdroj: TV Nova

Poslední díl páté řady Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Konečně známe vítěze, přijela Berenika Kohoutová a dalších několik účastníků předchozích řad. Vojta s Honzou rozplakali sál a speciální číslo poslalo všechny do kolen!

tvoje tvář má známý hlas

Speciální číslo poroty
Už je to přes čtyřicet let, kdy průlomový hit skupiny ABBA Waterloo vyhrál Eurovizi. Díky tomu získali světový věhlas a stali se mezinárodní senzací. A senzací se stalo i vystoupení porotců Janka Ledeckého, Jakuba Koháka a Aleše Hámy, kteří si do party přibrali Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho a Ivu Pazderkovou.

Dojemné číslo Jana Révai a Vojtěcha Drahokoupila
Jedna z nejúspěšnějších hudebních kolaborací se představila ve Tvoji tváři! Ne, určitě se nejedná o anglického hudebníka ze skupiny Police a o amerického zpěváka Stevieho Wondera, ale o Vojtu D a Honzu Révaie. Tito dva účastníci Tváře, kteří drží neoficiální titul dvou největších kocourů, spolu zazpívali hit Fragile.

Vítězné číslo Míši Badinkové
Míša Badinková musí být po finálovém díle páté řady Tvoje tvář má známý hlas diváky považována za velkou hrdinku. To, co předvedla na pódiu, nebylo rozhodně nic jednoduchého. Kdo by to byl řekl, že Míša, která se neživí jako zpěvačka, předvede něco takového!

Duet Boba Jaškówa a Jitky Schneiderové
Když Bob na závěr songu zaimprovizoval a změnil text, byly všichni u vytržení. Dva nejzkušenější účastníci Tvoji tváře si spolu na závěr střihli duet jako Petr Hapka a Hana Hegerová. Celé jejich vystoupení bylo jak vystřižené ze starého filmu. Oba dva si své vystoupení užili na maximum.

Sexy Eva Burešová
Skončila těsně druhá, ale rozhodně ji to nemusí mrzet. Eva Burešová předvedla parádní výkon. Širší veřejnost se mohla přesvědčit o tom, že Eva není pouze herečka s krásným úsměvem, ale také tanečnice a zpěvačka. Za 12 týdnu přivedla k životu takové legendy, že i takový Michael Jackson z nebeské síně slávy musel zatleskat. Ve finále se z ní stala sexy Beyoncé a Eva na závěr mohla všem ukázat svůj ohromný sex-appeal.

Lingvista Patrik Děrgel
Ach, ty jazyky. Říká se, že kolik jazyku umíš, tolikrát jsi člověkem. Znamená to tedy, že Patrik je člověkem jenom jednou? To ani náhodou! Divadelní herec potvrdil, že i přes neznalosti angličtiny, němčiny nebo italštiny, dokáže podávat geniální vystoupení. Ani ve finále si nemohl odpočinout a ztvárnil rapperku Cardi B. Pro člověka, který se texty učil foneticky, to musel být pořádný oříšek. Dobrá práce!

Neřešitelný úkol Terezy Maškové
Vítězka posledního ročníku SuperStar si na závěr musela poradit s českým slavíkem, který má zlato v hrdle. Úkol to nebyl lehký, protože napodobit jednoho z nejlepších českých umělců posledních šedesáti let by nikdo nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli. Přeci jenom, božský Kája je mnohonásobným držitelem českého ocenění Slavík, na svém kontě jich má již 42. Přesto si Tereza poradila s grácií a soutěž skvěle zakončila. Bohužel to stačilo pouze na čtvrté místo...

Velkolepý závěr
Čas plynul jako voda a diváci netrpělivě očekávali, kdo se připojí ke kvartetu Hana Holišová, Jan Cina, Tatiana Vilmová a Berenika Kohoutová. Zkušená herečka Míša Badinková potvrdila, že ve finále většinou vítězí ženy, a stala se pátou výherkyní. Sama přitom byla zaskočená a první místo nečekala. Ale nutno podotknout, že výhra to byla zasloužená a z její Christiny Aguilery mrazí v zádech ještě několik hodin po zhlédnutí finálového dílu. Celému vystoupení pomohl ještě David Kraus v roli pianisty ze skupiny A Great Big World. Byla to skvělá show, velké díky patří všem zúčastněným.

NA CELÝ FINÁLOVÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!
 

Maci