Balěťák Háma, šílené opice i dojemná píseň pro Sokola. Jaký byl top moment 4. řady Tváře? HLASUJTE!

TOP nomenty čtvrté řady Tvojí tváře
Zdroj: TV Nova

Nejdojemnější, nejsvůdnější, nejšílenější...? I takové momenty byly v show Tvoje tvář má známý hlas. Který okamžik byl podle vás tím NEJ? Připomeňte si je všechny a hlasujte ve velké anketě!

tvoje tvář má známý hlas

1. Díl – Velký šok na začátek
Rozhodně nikdo nečekal, že čtvrtou řadu odstartují účastníci řad předešlých. Ondřej Ruml, Milan Peroutka, Anna Slováčková, David Gránský a Adam Mišík nacvičili pozoruhodné číslo, ze kterého šel strach. Proměnili se ve zrůdičky a za skvělý výkon si vysloužili ovace ve stoje!2. Díl – Hrůza z podsvětí
Šílené grimasy, dechberoucí kostým a tři minuty hrůzy - takové bylo vystoupení Jitky Boho, která se proměnila v Marilyna Mansona. Tohle bylo naprosto geniální! Souhlasíte?


3. Díl – Šestikilogramové silikony Honzy Maxiána
Soutěžící musí vydržet sedět v maskérně několik hodin, musí si zvyknout, že během celé řady ztvární jiné pohlaví, a taktéž musí překonat různé překážky. Své o tom ví i Honza Maxián, kterému maskéři nasadili šestikilogramové silikony, které měl upevněné za krkem. To je pěkná zátěž na krční páteř, co říkáte?


4. Díl – Sladký polibek, který nikdo nečekal
Přesně takhle by se dalo nazvat vystoupení Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové. Už během prvních pár vteřin bylo jasné, že toto číslo bude stát za to. A to, co dámy předvedly na závěr, rozhodně nikdo nečekal! Dát jako žena ženě pusu na tvář není žádný problém, ale vášnivě jako žena ženu líbat před očima několika tisíců lidí, to už vyžaduje dávku odvahy. Dámám za nezapomenutelné číslo tleskáme.


5. Díl – Berenika všechny dojala
Berenika Kohoutová musela čekat v maskérně dlouhé hodiny. Na řadu přišla jako poslední, tedy jako osmá. To, co následně předvedla na pódiu, nikdo nechápal. Herečka dokonale ztvárnila tesknou píseň Jennifer Hudson. Jakmile dozpívala, v sále se ozval velký potlesk, který byl doprovázený ovacemi ve stoje. Také vás dostala?


6. Díl – Baleťák v trikotu

Když se v pátém díle Aleš Háma svěřil s tím, že je balet jeho životní láskou a že má doma trikot, dlouho netrvalo a měl schválené speciální vystoupení. A že to teda byla velká specialitka. Vidět Aleše v trikotu, jak zvládá různé baletní figury, není jen tak a pokud jste dobře sledovali, mohli jste vidět i zavřené oči Honzy Kopečného, který měl co dělat, aby nevybouchnul smíchy! Aleši, tohle se ti fakt povedlo.

Maci/nova.cz