TOP MOMENTY 9. dílu Tvojí tváře: Rotopedová jízda, televizní comeback i prase v náručí!

Tvoje tvář: Top momenty - 9. díl
Zdroj: TV Nova

Devátý díl Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Anetě dělaly problém vysoké boty, Honzovi spadl klobouk a Dalibor se vrátil o několik let zpět!

tvoje tvář má známý hlas

Prase a vysoké boty, které způsobily komplikace

Aneta Krejčíková odstartovala devátý díl Tvojí tváře s roztomilým prasátkem v náručí. V ten moment pozornost směřovala k čuníkovi, který vyloudil všem úsměv na tváři. Jakmile ale Aneta začala zpívat, pozornost se odlepila od prasete směrem k botičkám, které měla herečka na sobě. Vystoupení sice Aneta bez pádu zvládla, během hodnocení ji ale Ondra trochu popostrčil a hups... Aneta byla na zemi. Herečka tento moment ale vzala sportovně a začala se smát. A co vy, ženy? Zvládly byste odtančit toto číslo s tak vysokými podpatky?

Zafoukal větřík a klobouček byl dole

Honza Maxián se opět proměnil v ženu, která je známá láskou k návykovým látkám. Honza se do role vžil natolik, že si ani neuvědomil, že mu klobouk upadl během zpěvu z hlavy a že se nějakou tu dobu potuloval na zemi. Jakmile ale měl pauzu během hudebního sóla, využil situace a kloubouk si opět nasadil na hlavu. No co, tohle se zkrátka může stát. Zpěvák se s touto komplikací popasoval skvěle a vůbec nebylo znát, že se nejednalo o součást celé choreografie.

 

Jsi moje máma!

Kdo by tenhle song neznal. Jakmile se na pódiu objevili Lunetici, řev fanynek byl slyšet jistě až na opačné straně země. Dalibor si totiž na pomoc přizval dva skutečné členy Luneticů – Aleše Lehkého a Václava Jelínka. Čtveřici doplnila i Dádova sestra Adéla Gondíková. A všimli jste si těch fotografií, které běžely na obrazovce? Ne, to nebyli Lunetici, ale malá Adéla s Daliborem. A dodatek na závěr, taky jste se během čísla přenesli o několik let zpět a zavzpomínali na časy, kdy tento song byl velkým hitem?

 

Rotopédová jízda a sexy obleček Bereniky

Že je Berenika skvělá zpěvačka, tanečnice a herečka, už moc dobře víme. Co ale předvedla během devátého dílu, nad tím zůstal rozum stát. Jak mohla jet na rotopedu, zpívat, usmívat se a dělat, že se nic nestalo? A všimli jste si toho, jak pár sekund zpívala hlavou dolů, poté udělala přemet a následně šňůru? A o sexy kotýmku raději mluvit nebudeme, v něm vypadala naprosto úchvatně. Souhlasíte?

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

soltes