TOP MOMENTY 3. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Nečekaný polibek, Pražský výběr na scéně i tanečníci Sokol s Gránským

Tvoje tvář má známý hlas: 3. díl - foto - 14
Zdroj: TV Nova

Třetí díl Tvojí tváře byl plný zajímavých momentů, které rozhodně stojí za připomenutí! Určitě vám v hlavě utkvěl třeba polibek Dalibora Gondíka s tanečníkem nebo povedení pomocníci Jitky Boho!

tvoje tvář má známý hlas

 

Sexy tělo, které nešlo přehlédnout

Už v prvním díle Honza Kopečný odhalil svou vypracovanou hruď! A jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jeho svaly dokonce opěvovala i supermodelka Karolína Kurková, která neodolala a na jeho „pekáč buchet“ si musela sáhnout.

 

Pražský výběr na scéně

Pro Tomáše Matonohu to byl doslova splněný sen. Mohl si vyzkoušet, jaké to je převtělit se do frontmana své oblíbené kapely, a ke všemu za ním do Tvojí tváře všichni kluci z Pražského výběru dorazili a setkal se s nimi na pódiu!

 

Pomocníci Jitky Boho

Jitka ve třetím díle ztvárnila Jacksona Moora, na pódiu ale nebyla sama. Doprovod jí dělal Ondřej Sokol a soutěžící druhé řady Tvojí tváře David Gránský. Po odzpívání si Aleš Háma neodpustil vtipnou poznámku. „Já vás, pánové, nechci zdržovat, protože vaše vozy s koňmi stojí před ateliérem a vezete jistě zboží na trh!“

 

 

Šestikilogramové silikony Honzy Maxiána

Soutěžící musí vydržet sedět v maskérně několik hodin, musí si zvyknout, že během celé řady ztvární jiné pohlaví, a taktéž musí překonat různé překážky. Své o tom ví i Honza Maxián, kterému maskéři nasadili šestikilogramové silikony, které měl upevněné za krkem. To je pěkná zátěž na krční páteř, co říkáte?

 

 

Nečekaný polibek

Dalibor Gondík se do své role vžil naplno a aby jeho vystoupení bylo dotažené k naprosté dokonalosti, neváhal a během čísla se políbil s tanečníkem. Musíme uznat, že tohle si žádalo velkou kuráž! Ale povedlo se! Co vy na to?

 

A jaký moment ze třetího dílu Tvojí tváře se nejvíce líbil vám?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Leona Machálková se stala vítězkou 3. dílu Tvojí tváře: Excelentní vystoupení a velký návrat Tiny Turner!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Sexy Christina Aguilera, Stevie Wonder i tančící Boy Town Gang

soltes