TOP MOMENTY 11. dílu Tvojí tváře: Překvapení pro Ondru Sokola, vykutálené trio a živý smyčcový kvartet!

Tvoje tvář top proměny 11. díl
Zdroj: TV Nova

Jedenáctý díl Tvojí tváře byl doslova prošpikován povedenými momenty, které jistě stojí za připomenutí. Kdo by mohl zapomenout na skvělou Anetu Krejčíkovou, Honzu Maxiána s Lindou Finkovou a Ondřejem Sokolem nebo Honzu Kopečného jako roztančeného Michaela Jacksona. Jaký další okamžik by vám neměl uniknout?

tvoje tvář má známý hlas

 

 

Vykutálené trio
Prvním číslem a otvírákem celého večera bylo vystoupení Honzy Maxiána, kterému přišli na pomoc dva parťáci –pěvecká koučka Linda Finková a moderátor Ondřej Sokol. Ten dokonce zavolala jednomu z režisérů, aby mu při hereckém tréninku věřil i kouč Martin Dejdar: „Honze Hřebejk, kterej mě režíroval tvrdí, že jsem talentovanej a dělám věci rychle,“ vykřikoval moderátor, který už v minulosti vystupoval v jednotlivých hudebních číslech. Tercet  Crucified od kapely Army Of Lovers dopadl na jedničku a získal velké ohlasy i u poroty.

 

 

 

 

Smyčcový kvartet
Kdo by si nepamatoval na typický „oplodňovák“ a romantickou baladu Nothing Else Matters od skupiny Metallica. Tomáš Matonoha se tohoto čísla chopil opravdu zodpovědně. Za zády měl navíc smyčcový kvartet, který celému vystoupení dodal šťávu.
 

 

 

Velké překvapení pro Ondru Sokola
Velmi dojemným a emotivní moment přišel na samotném závěru 11. dílu, ještě před tím, než se soutěžící dozvěděli, kdo postupuje do finálové čtyřky. Nikdo rozhodně nemůže mluvit o tom, že by na place panovala nějaká rivalita. Ba naopak. Každý si snažil čas strávený s ostatními užít na maximum a tohle je výsledek: společná píseň a velké překvapení pro moderátora soutěže Ondřeje Sokola, který dojatě prohlásil: „Tohle jsem si vždycky přál!“
 

 

Anketa

Který z top momentů pro vás byl v 11. díle tím nejsilnějším?

Hlasovalo 43 lidí.

Nenechte si ujít poslední díl 4. série show Tvoje tvář má známý hlas opět v sobotu od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: