TOP MOMENTY 10. dílu Tvojí tváře: Co v sobotu večer nejvíce pobavilo diváky? Podívejte se!

Tvoje tvář - 10. díl - 19
Zdroj: TV Nova

Desátý díl Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Vojta Drahokoupil rozezpíval celý sál, Roman Vojtek v roli tanečního kouče zrakvil Boba Jaškówa a Aleš Háma se opět navlékl do dámských šatů! Byl to prostě masakr.

Narozeninová párty
Na začátku desáté epizody čekalo tentokrát velké překvapení na samotného moderátora pořadu Ondřeje Sokola. Ten totiž v den natáčení dílu slavil 47. narozeniny. Proto mu štáb připravil tajné překvapení, které se odehrálo přímo na pódiu. Ten v první chvíli vůbec netušil, co se děje, ale radost z překvapení u něj nakonec vyhrála nad stresem z natáčení.

Krásná sedmilhářka
Herečka Marika Šoposká je známá především díky roli záchranářky Bibi Mrázkové v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Přesto její srdce patří hlavně divadlu. I když poměrně rozsáhlá je i její spolupráce s televizí a hrála i ve filmu.

Dvojnásobná výhra
Agentka s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suverénní výstup Terezy Maškové. Zaslouženě vyhrála desátý díl Tvojí tváře! Něžné pohyby, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažila, seč jí síly stačily! Po hlasování to byla právě Tereza, která se stala už podruhé vítězkou. A pro Nadaci Jakuba Voráčka dostala šek v hodnotě ne 25 tisíc, ale rovnou padesáti.

Vojtek v roli kouče
Zatímco hlavní choreograf Yemi musel odjet za velkou louži do Ameriky, otěže tanečního instruktora převzal Roman Vojtek. A že se děly věci! Roman ukázal svoje gymnastické umění, rozdával breakdance lekce, málem vykloubil koleno Míše Badinkové, jedl jídlo z vlasů Terezy Maškové a zranil Roberta Jaškowa… Yemi, prosíme tě, už se vrať zpátky.

Vojta D rozezpíval celý sál

Na začátku 80. let Freddie drasticky změnil image. Vlasy si ostříhal na krátko, nechal si narůst typický hustý knírek a jeho nejčastějším koncertním oděvem byly bílé kalhoty a nátělník, k tomu tenisky a žlutá bunda armádního střihu. Kromě toho dokázal neskutečně ovládat své publikum. Ti mu vždycky zobali z ruky. Stejná věc se povedla Vojtovi, který perfektně rozezpíval celý sál v čele s porotou.

Háma a dámské šaty opět na scéně
Herec a moderátor Aleš Háma předvedl ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas jedno z nejvtipnějších vystoupení v historii soutěže. Tenkrát se musel proměnit ve zpěvačku Lady Gaga, což pro něj rozhodně nebyla žádná výhra. U jeho neotřelého vystoupení všichni doslova slzeli smíchy. Šaty navlékl i tentokrát, aby pomohl Patriku Děrgelovi.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Nenechte si ujít semifinále show Tvoje tvář má známý hlas tuto sobotu 10. listopadu od 20:15 na Nově!

 

Maci