TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Samice Badinková, inseminátor Révai a hajzlík v řadách diváků

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Sedmý díl Tvojí tváře byl nabitý dechberoucími výkony osmičky soutěžících. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců! V našem článku si připomeňte ty nej fórky! To je pořádná řachanda.

tvoje tvář má známý hlas

Aleš Háma: Ondra dneska nemohl přijít, je nemocný, ale tu tuberkolozu už má lepší. Dneska to vezmu za něj, takže to bude humornější, vtipnější, svižnější a dravější.Lucie Borhyová: Budeme se líbat?
Janek Ledecký: S knírkem neodolám!
Jakub Kohák: Ten knírek chutná dobře.Jakub Kohák: Je to krasavec!
Lucie Boryhová: Vždyť takhle vypadá hrozně. Patrika udělat, aby se ho někdo leknul, je těžký.Lucie Boryhová: Měla jsem husí kůži.
Ondřej Sokol: Já měl husí kůži, když Háma moderoval ten úvod.
Aleš Háma: Není čeho se bát.Aleš Háma: Valí oči, jak když kocour se*e do řezanky. Ať se ti u toho nestane neštěstí.Janek Ledecký: Dan Bárta se vrátil z posilovny.Aleš Háma: Jestli každý budeme rozsévat, tak jako ty tančíš, tak nevyhyneme!Lucie Boryhová: Ty jsi skvělý tanečník, ale tohle bylo maximálně úchylný. A ten obleček je geniální.Jakub Kohák: Maska tutti frutti. Já si myslel, že tam je Bárťič.Aleš Háma: Potřebujeme z tebe všechno zlé vykouřit… To páchne, ty vole.Janek Ledecký: Tahle píseň je pro nesmělé lidi. To se tě netýká, Jakube.


Jakub Kohák (na diváka): Co se tam směješ ty hajzlíku?Lucie Borhyová (na Badinkovou): To je samice!Lucie Borhyová: Měla jsem husí kůži i na nohou!
Aleš Háma: Mohu potvrdit.
Janek Ledecký: I já.Lucka Borhyová
: Jakub mě tady mlátil, jak se rozvášnil.Aleš Háma (na Badinkovou): Já bych tě dal mdo kupy tady s Danem Bártou Honzou Révaiem, vy jste takový chovný pár.Aleš Háma: Tvůj kolega primeros Ramazotti.


Aleš Háma
: Jestli měla Lucie husí kůži, já měl krůtí kůži!Aleš Háma: Fankující inseminátor dostane 3 body.Janek Ledecký: Ty jsi rozoral všechny meze a rozbořil všechny bariéry. Neuvěřitelný!Lucie Borhyová
: Jsem v šoku a údivu. Bobovi jdou strašně ženy, měl by u toho zůstat.Jakub Kohák: Velký třesk, vlna tsunami, valašký masakr Šulákovou pilou, tunguzský meteorit. What a woman!Tak co? Která hláška sedmého dílu pobavila nejvíce vás? Na celý sobotní díl se podívejte ZDE!

 

Nenechte si ujít další díl show Tvoje tvář má známý hlas! Opět v sobotu ve 20:15 na Nově!
 

Maci