TOP 15 ZAJÍMAVOSTÍ ze všech řad Tvojí tváře: Kolik se vybralo peněz a která vystoupení byla nejsledovanější?

Tvoje tvář - zajímavosti všech čtyř řad
Zdroj: TV Nova

Jen jeden den po státním svátku, tedy 18. listopadu, se k Haně Holišové a Honzovi Cinovi a Tatianě Vilhelmové přidala herečka Berenika Kohoutová. Podívejte se na největší zajímavosti ze všech čtyř řad Tvojí tváře!

tvoje tvář má známý hlas

1) Vítězkou první řady se stala česká herečka Hana Holišová, která vyhrála s 235 body. V Tvojí tváři si vyzkoušela velké hvězdy jako je Beyoncé, Katy Perry, Michael Jackson, Hana Zagorová, MC Hammer, Shaina Twain, Arethu Franklin. Vyhrála v proměnách za Édith Piaf a Catherina-Zetu Jones. Ve finále se ukázala jako John Travolta.

2) Vítězem druhé řady se stal suverénní český všeuměl Jan Cina, který nasbíral 319 bodů. Druhý David Gránský zaostal o propastných 45 bodů. Což je mimochodem největší bodový rozdíl mezi prvním a druhým místem. Honza se všem ukázal jako Madonna, LMFAO, OutKast, John Legend, Naďa Urbánková, Billy Joe Amstrong, Aqua, Justin Timberlake, Billy Joel, Ylvis a vyhrál s proměnou v Montserat Caballé. Ve finále se ukázal jako Scatman John a všichni měli o vítězi jasno!

3) Třetí vítězkou byla Tatiana Vilhelmová, která zvítězila ve třetí řadě s 284 body. V soutěži zakusila velké věci jako proměny v Madonnu, malého Michaela Jacksona, Adele, Barbru Streisand, Jimmyho Rottena, Hanu Hegerovou, Kate Hudson, Jamiroguaie, Marii Callas, Ciaru a LunchMoney Lewise. Ve finále zvítězila se skromnou písní Andělská od Zuzany Navarové.

4) Poslední vítězkou je Berenika Kohoutová, která zvítězila ve čtvrté řadě s 283 body. Ve Tvojí tváři si vyzkoušela velké hvězdy jako je Fergie, Katy Perry Stevie Wonder, Tatu, Jennifer Hudson, Loreen, světovou hudební ikonu Rihannu. A jednu českou legendu Evu Pilarovou.

5) Za celé čtyři řady Tvojí tváře se rozdalo dohromady 1 650 000 korun pro dobročinné účely.


 

Maci/nova.cz