MÁ PRO NĚ SLABOST? Tomáš Matonoha chce v Tvojí tváři předvádět jen korpulentní zpěvačky!

Herec a moderátor Tomáš Matonoha prozradil, koho by si v show Tvoje tvář rád vylosoval. Udivil hlavně odpovědí, proč se chce převlékat jedině za silnější dámy.

Jedním z nových soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas bude také oblíbený moderátor Tomáš Matonoha. V soutěži se bude každou sobotu převtělovat do známých pěveckých hvězd. Jak se představitel Tomáše Pacovského ze seriálu Comeback připravuje na ženské role?

 

„Jestli budu dělat ženu, záleží hlavně na tom, jakou. Protože není žena jako žena. Jestli budu dělat nějakou drobnou subtilní a nebo naopak třeba nějakou Ellu Fitzgerald. Ony jsou výhodné v tom, že se to všechno schová za ty ženské a dámské přednosti. Tak doufám, že nedostanu nějakou hubenou. To bych musel asi hodně zatnout břicho," říká herec.

O tom, jak složité je ztvárňovat některé zpěvačky, by mohli mnozí soutěžící z minulých řad vyprávět. Někteří se kvůli tomu museli holit a depilovat na místech, kde to nikdy nedělali, nebo se naučit chodit, v horším případě tančit, na podpatcích. Dělat ženy je prostě náročné!

Co na to Češi?

Pokud si Tomáš v některém díle nové řady vylosuje ženu, bude to mít těžké. Určitě to však nakonec bude velmi zábavná podívaná!

 

18

GALERIE: Účastníci čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Maxián

Hodnocení:

Moderátor zábavné soutěžní show Co na to Češi také prozradil, koho by v Tvojí tváři rád ztvárnil. Podívejte se na video.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas budete moci sledovat poprvé už 2. září!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova