ZOUFALÁ Badinková: Přijde v sobotu fiasko? Od koučů Tváře dostala prachbídnou radu

Publikováno 3. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Ups! Tak tohle může dopadnout fiaskem. Hvězda Ordinace a Básníků si neví rady s textem písně Work It od legendární raperky Missy Elliott. Místo profesionální pomoci koučů totiž dostala jednu prachbídnou radu. Tohle by napadlo i člověka bez hudebního sluchu. Musíš to zvládnout sama, Míšo!

tvoje tvář má známý hlas

Tohle znají hlavně herci a zpěváci, nebo návštěvníci vysokých škol – Tuto skvadru lidí často zaskočí období, kdy se musí nadrtit dlouhé odstavce textu. Klíčovou podmínkou bude rozhodně včasná příprava. Bohužel v show Tvoje tvář má známý hlas je čas nejdrahocennější veličina. To ví i Míša Badinková.

„Budu poprvé rapovat, ale to je šíleně obtížné,“ stěžuje si Míša. „Na první poslech se to zdá jednoduché, ale pak se člověk podívá na ty kopce textu. A to je prostě šílený,“ říká sympatická představitelka doktorky Aleny Rytířové. V moment, kdy je účastník Tvoji tváře ztracený v temnotě, by měli zasáhnout koučové. Jak to dopadlo?

„Rady? Řekli mi jenom, abych se naučila text, nic víc,“ vypálila blondýnka. „Ono toho vlastně víc není. Ona není žádná tanečnice. Má svoje pocity a myslí si o sobě,“ přemítá Míša o Missy Eliot. „Ten text má váhu, ale když říká verše obráceně, tak jsem ztracená,“ zakončuje.

Poradí si Míša s ďábelským textem nebo si zauzluje jazyk? To vše uvidíte tuto sobotu 3. listopadu od 20:15 na Nově.
 Maci