TO NENÍ LEGRACE... Tomáš Matonoha prozradil, kvůli čemu ho málem vyhodili ze školy. Teď s tím asi narazí

Zdroj: TV Nova

Tomáš Matonoha kromě hraní moderuje pořad Co na to Češi. Jak to ale rozbalí před kamerami a ukáže své pěvecké, pohybové a herecké nadání? Z jedné oblasti má trochu obavy, protože ho kvůli tomu málem vyhodili ze školy!

Tomi Paci z Comebacku nebo Pepan z Ulice, to je výčet z posledních rolí herce a moderátora Tomáše Matonohy. Nyní se představí v úplně novém světle. Show Tvoje tvář je náročná na skloubením zpěvu, tance i herectví. Jak se s tím vypořádá?

Protože je herec velkým fanouškem show byl tvůrci pro účast osloven už před půl rokem. Natáčení se ale bohužel kvůli jiným pracovním záležitostem nemohl zúčastnit a bylo mu to hodně líto. Nyní je jeho radost dvojnásobná, protože se uskuteční další řada, ve které bude navíc účinkovat i on sám! A to je pořádný důvod k radosti.


Jelikož Tomáš vystudoval JAMU s herectvím ani zpěvem by problém mít neměl. Přesto se už snaží trénovat a pilně oprašuje intonaci. V čem tedy spočívá hlavní problém? „Já patřím mezi lidi a umělce, kteří vůbec neumí tančit. Mě málem vyhodili kvůli tanci i ze školy.“ A v tanečních se také moc dlouho neohřál. Navštívil je pouze třikrát! Proč? To prozradil v následujícím rozhovoru.

 

Jestli bude pro Tomáše Matonohu „kamenem úrazu“ právě tanec, budete moci sledovat od 2. září, kdy začne 4. řada zábavné show!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

Nova.cz