DÍVAJÍ SE DĚTI? Honza Maxián prozradil tajemství své sobotní písně! Čím ho text vyděsil?

Honza Maxián v prvním díle Tvojí tváře ztvárnil jihokorejského rappera, který si říká PSY. Problém ale neměl s textem, jak si původně myslel, ale s něčím úplně jiným! Podívejte se na rozhovor a dozvíte se více!

Naučit se za týden jihokorejsky? Pro Honzu Maxiána žádný problém! Naštěstí mu stačilo naučit se pouze jeden jihokorejský text, i tak to ale byla pořádná výzva. Honza nelenil a udělal maximum, aby výsledek byl na jedničku s hvězdičkou. „Když jsem viděl poprvé ten text, tak jsem se vyděsil. Bylo  těžké dostat ho do hlavy. Nejzábavnější bylo to skloubit s choreografii, aby to člověk udýchal a byl stále přítomen," rozpovídal se o náročné proměně Honza Maxián.

To ale zdaleka nebyla jediná komplikace, se kterou se musel  vypořád. Problém nastal také v maskérně. Jelikož bylo velké teplo a Honza měl na sobě tlustou vrstvu silikonu, musela se maska každou volnou chvíli odvětrávat. Honza to bral ale s humorem. „Zdravím všechny, kteří se dívají na tento zpocený obličej, já jsem již po výkonu a tudíž se všechno uvolňuje a bylo to pekelné a náročné a velké vedro," komentoval celou proměnu Honza.

Honza se dokonce rozpovídal i tom, že by si klidně vyzkoušel dabing v jihokorejšitně. Co dalšího o celém nácviku prozradil? A o čem že to PSY zpívá? Podívejte se na video!


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes