Míša Badinková kritizuje bodování v Tvojí tváři: Prozradila, co je největší omyl

Aktualizováno 6.11. 2018 13:01
Zdroj: TV Nova

Show Tvoje tvář se pomalu blíží do finále, a proto není na škodu kontrolovat průběžné hodnocení. Zatím je na prvním místě sympatická Míša Badinková. I přesto bodování kritizuje!

tvoje tvář má známý hlas

Proslavila ji role Veverky Zrzečky v Básnících. Od tohoto natáčení uběhlo už čtrnáct let. Michaela Badinková za tu dobu změnila barvu vlasů, narodily se jí dvě dcery a přestala být vegetariánkou. Zahrála si v seriálu Ulice, nyní válčí v Ordinaci v růžové zahradě 2. Divadlo jí také není cizí. Jednou z jejích nejlepších rolí byla Anna Karenina v dramatizaci Divadla ABC.

 „Já že jsem první? To je nějaký strašný omyl,“ směje se Míša. „Moc mě to těší, ale to se přece ještě může zamíchat,“ uklidňuje nadšení.

Ale dělá pro to opravdu všechno, třeba se několik hodin učí dva verše písničky. „Na tom textu jsem strávila hrozného času, jen dva verše jsem se učila čtyři hodiny. Teprve dneska jsem to dala napoprvé,“ říká sympatická blondýnka. Nutno podotknout, že oba verše byly pozpátku. „Ten text mi v hlavě už zůstane navždy,“ zakončuje.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

A nezapomeňte Míše držet palce i v semifinále 10. listopadu od 20:15 na Nově. 

 

Maci