VIDEO: Milan Peroutka a krásná neznámá! Nadějný herec a zpěvák prozradil, co za tím stojí

Perutě
Zdroj: Instagram

V poeticky laděném klipu se frontman kapely Perutě Milan Peroutka ocitá ve svých snech s krásnou neznámou. Tenhle song jen tak nepustíte z hlavy!

tvoje tvář má známý hlas

Mladá a dynamická kapela Perutě, kterou založil Milan Peroutka, hraje písničky vlastní tvorby již od roku 2013. Dalšími členy kapely jsou kytarista Šimon Martínek, klávesák Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň. Na vlnách pop-rocku se pohupují fanoušci skupiny po celé zemi, a to hlavně při živých koncertech, kterých mají kluci z Perutí každoročně několik.

Doposud mají Perutě na kontě tři úspěšné videoklipy a v současné době intenzivně pracují na zbrusu novém videoklipu k singlu Slunce, který bude také součástí připravovaného prvního alba.
Text k písni Slunce napsal baskytarista Michal Beneš, nicméně první impulz, včetně toho hudebního, přišel od kytaristy Šimona Martínka. „Song není vyloženě o nějaké konkrétní osobě, pocitu, nebo zážitku. Je o tom, že rád sním, protože ve snu se potkávám s dívkou, se kterou mi je dobře. V klipu jde o znázornění snu na přelomu dne a noci. Hlubší myšlenkou bych to možná vyjádřil jako, když něco končí a něco začíná. Západ slunce ve videu už je jen pomyslné vyjádření hranice toho všeho,“ dodává k novém singlu zpěvák Milan Peroutka.

Nový videoklip se natáčel v Klecanech v FZG Studiu. Kamery a režie se ujal Mirek Šmikmátor a o střih se postaral Jaroslav Kašík, který spolupracoval například i na videoklipech pro kapelu Chinaski, rapera Rytmuse nebo DJ Wiche.
Maci