VIDEO: Berenika Kohoutová kvůli Tvojí tváři zmáčkla Cinu! Co se od něj nutně potřebovala dozvědět?

Proč Berenika Kohoutová „mučí“ Jana Cinu? Může za to show Tvoje tvář má známý hlas! Sympatická herečka a zpěvačka s oblíbencem druhé řady Tváře často vystupuje, a tak k němu má velmi blízko. Co na kameru prozradila?

Herečku Bereniku Kohoutovou můžete znát například ze seriálu Ulice, kde měla jako Markéta Kohoutová románek s Jardou Hejlem. Mimo jiné si zahrála i v sitcomu PanMáma.

Jak se sympatická herečka a zpěvačka připravuje na náročné vystupování v Tvojí tváři? Do začátku má velkou výhodu! V divadle totiž hraje s bývalým účastníkem a zároveň i výhercem 2. řady této show – Janem Cinou. A tak se jej samozřejmě začala vyptávat a použila k tomu i trochu „drastické“ metody...

„Zmáčkla jsem si Cinu a postupně ho mučím, aby mi všechno řekl, jak to chodí,“ řekla Berenika se smíchem. „Říká mi pravdu – že to bude supert a sranda a že si to mám hlavně užít!“ svěřila se, co jí oblíbenec druhé řady Tváře prozradil.

18

GALERIE: Berenika Kohoutová a Jan Cina

Zdroj: Profimedia / instagram

Berenika Kohoutová a Jan Cina - 3

Hodnocení:


Sama navíc zažila proces, kdy přesně před rokem Honza procházel stejnou soutěží a paralelně zkoušel muzikál, který měl premiéru loni na konci listopadu. Vše na něho hodně doléhalo a díky paralelním projektům vypadal mnohdy jako „chodící mrtvolka“.
 

Čtvrtou řadu show Tvoje tvář má známý hlas uvede televize Nova v podzimní sezóně. Více informací prozradila Berenika Kohoutová v rozhovoru.

Nova.cz