Takhle krásnou jste ji ještě neviděli: Anička Slováčková natočila nový klip. Podívejte se!

Znáte ji z divadelních muzikálů i z televizních obrazovek jako skvělou herečku a zpěvačku. Nyní se Anna Slováčková snaží prezentovat svojí kapelou The Primes, a to se jí zatraceně daří. Vydala už druhý videoklip!

tvoje tvář má známý hlas

Anička Julie Slováčková je talentovaná umělkyně, televizní diváci ji mohou znát ze seriálu Ordinace v růžově zahradě 2 a také z druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. Také ji mohou vídat na prknech, která znamenají svět. Nejčastěji pak v Divadle Hybernia, kde pod taktovkou Janka Ledeckého hrála Desdemonu. Už dávno neplatí, že je známá hlavně díky rodičům Dádě Patrasové a Felixovi Slováčkovi. Vyrazila úplně vlastní cestou. Jak sama totiž ví, někdy bývá slavné příjmení spíše na obtíž.Chodíme po špičkách kolem sebe, u večeře při svíčkách vidím tebe. Tvoje oči rty i hlas, přemítám si, jsem na pospas,“ začíná song Spoutaní, který už má Anička ve svém repertoáru delší dobu. A po temném a výpravném prvním klipu, se rozhodla, že natočí něco decentnějšího. A tak začal vznikat její druhý videoklip.

„S kapelou The Primes jsme se rozhodli, že bychom chtěli udělat radost našim věrným fanouškům. Věděli jsme, že píseň Spoutaní patří mezi ty písničky, které si na koncertech s námi vždy zpívali, a hlavně na ni velice kladně reagovali. Vždy si ji natáčeli a často se nás ptali, jestli uděláme oficiální videoklip,“ přemítala nad prvotním impulzem.

Na výrobě se podíleli její nejbližší přátelé, a proto není divu, že z klipu úplně srší pohodová atmosféra, která celý klip dokonale korunovala. „Za kamerou stala moje nejlepší kamaráda Maruška Hladká, o vlasy se nám starala Petra z institutu Vlasy od Petry, střihu se pak ujal talentovaný Honza Bačák.“ Anička tak potvrdila otřepané motto, že jen pár přátel stačí mít.

14

GALERIE: Nový videoklip Aničky Slováčkové a její kapely The Primes

Zdroj: Lucie Drlíková

Anna Julie Slováčková a její kapela The Primes - 4

Hodnocení:


Nabízí se otázka, zda písnička s chytlavou melodií a jednoduchým textem, který fanouškům rychle uvízne v myslích, byla někomu věnovaná? Jelikož celé to zní, jako vyznání lásky Aničky někomu. „Ano i ne. Samozřejmě si vzpomeneš třeba na někoho, když píšeš takový text, ale spíš to bylo hodně o vypsání se z toho pocitu,“ říká Anička.

„Spoutaní je píseň, kterou milujeme hrát a teď už i milujeme se koukat na ten dárek, který jsme pro naše fanoušky vydali. Doufáme, že jim přinese stejnou radost, jakou dělá nám,“ culí se. A co bude s Annou a s její skupinou The Primes dál? „Už máme v hlavě přichystané další dva videoklipy! A jestli vše půjde podle plánu, tak by měl vyjít do konce června. A samozřejmě chceme koncertovat a přinášet radost našim fanouškům,“ navnadila svoje fanoušky.


 

Maci