TOPMODELKA Tereza Maxová promluvila o své největší slabině: Snad kvůli tomu nepřijde o zakázky

Její tvář byla na titulní straně časopisů Vogue, Elle, Marie Claire nebo Glamour. Byla tváří kampaní například pro značky Karl Lagerfeld, Donna Karan či Hermés. Založila Nadaci, která pomáhá opuštěným dětem. Nyní usedla do porotcovského křesla v Tvojí tváři.

tvoje tvář má známý hlas

Tereza Maxová si během své neuvěřitelné kariéry v módním průmyslu vysloužila mnoho uznání. Narodila se v Pardubicích a svůj výjimečný vzhled zdědila po svých rodičích. Tato kombinace dala Tereze do vínku porcelánovou pleť, hladké rysy a tvář, která nejeví žádné známky stárnutí. Když však vyrůstala, toužila být právničkou.

„Byla jsem pořádně nervózní, více než soutěžící,“ prozradila usměvavá blondýnka během natáčení Tvojí tváře. „Já bych do toho asi nešla. Neumím zpívat, tančím si jenom pro radost a jsem docela nervák. Jediný problém by mě nečinilo učit se texty, paměť mám skvělou,“ řekla Tereza. „Navíc nejsem soutěživý typ, nikdy jsem žádnou soutěž nevyhrála,“ dodává.

A kdyby měla přeci jen tu možnost, koho by nejraději ztvárnila? „Asi Arethu Franklin. Obdivují její hlas a bojovnost. Je to královna,“ řekla. Ale i mezi porotci se cítila skvěle. Doplnila tak ostřílený triumvirát a zdá se, že zapadla velmi dobře. „Neznala jsem tady všechny, ale měla jsem možnost se rychle seznámit a dokonce si potykat. Přijali mě velmi vřele,“ komentuje náladu v zákulisí.


 
NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Maci