SMYSLNÝ Jan Révai: Už víme, s kým bude zpívat duet! Tvůrci Tváře ho asi nemají rádi

Publikováno 6. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Těžko byste hledali energetičtější a vášnivější tanec, než je luxusní jihoamerické tango. Zažijte divokou sílu a vášeň tohoto divokého tance s Honzou Révaiem. Ten si střihne roli ze slavného muzikálu Moulin Rouge. Ewan McGregor z něj bohužel nebude!

tvoje tvář má známý hlas

V tanečních ho jednou oslovil mistr, jestli by nechtěl se svou tehdejší partnerkou tancovat v kladenském klubu. Za tři měsíce se spolu se svou dívkou dostal z nejnižší kategorie v latinskoamerických tancích do vyšší. Tančili spolu dva roky, ale po jejich rozchodu skončilo i tancování. Honza se však rozhodl u tance zůstat. A zůstal u něj až dodnes. I když se nyní prezentuje spíše jako herec.

V dalším díle Tvojí tváře bude moct ukázat své taneční umění, protože ho čeká El Tango De Roxanne z filmu Moulin Rouge. „Jsem velice spokojen, každý by si chtěl zatančit tango s Roxanne, pokusím se to zvládnout, aby to vypadalo jako ve filmu,“ dodal si kuráž. Bohužel nebude ztvárňovat skotský sexsymbol Ewana McGregora, ale polského kňíráče Jacka Komana. To bude geniální proměna!

„Tango mám rád, ale latinu moc netančím,“ prozradil Honza. Ale v jeho případě se rozhodně není čeho bát. Díky pohybovém nadání dokáže vše za týden dohnat. A jaký je vůbec tento tanec pocházející z Uruguaye a Argentiny? „Tango je smyslný a vášnivý tanec, takže neznám nikoho, kdo by ho nemiloval,“ šibalsky mrknul na reportérku. A nakonec divákům i řekl, jaké bude jeho vystoupení: „Okouzlení, láska, bolest podezření, láska, nenávist a budu zpívat duet sám se sebou,“ uzavřel.
 

Šestou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v sobotu 6. října 2018 ve 20:15 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Maci