SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

Herec, hudebník a moderátor Milan Peroutka si po účasti v Tvojí tváři na pracovní nabídky stěžovat nemusí – Momentálně se věnuje muzice i seriálům. Do soutěže, která ho proslavila, se opět vrátil, jenomže ne každý návrat domů je sladký...

tvoje tvář má známý hlas

Minulý rok na jaře se stal Milan Peroutka, syn předčasně zesnulého bubeníka skupiny Olympic, miláčkem diváků zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Teď se pilně připravuje na státnice, na muzikály, každý týden moderuje různé akce, natáčí nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, a hlavně koncertuje se svou kapelou Perutě.

Jak se tvářil na nabídku účinkovat v nejnovější řadě Tvojí tváře?  „Strašně jsem se sem těšil. Chtěl jsem pomoc Evičce, kterou znám už tak deset let. Ta už kdysi spolupracovala s mým bráchou,“ prozrazuje Milan. Zároveň s tím ale přišla zodpovědnost a respekt. „Snad jsem jí to nezkazil,“ přemítá nad vystoupením, kde byl v roli samečka Luise Fonsiho. Ještě ke všemu, když má Eva, která ztvárnila Demi Lovato, nejvíce bodů ze všech! „Všichni mi říkali, že Eva vede tabulku. To je velká zodpovědnost. Když se něco pokazí, tak se to hodí na Peroutku,“ uzavírá.


Milana můžete sledovat každé úterý a čtvrtek v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A samozřejmě nezapomeňte sledovat show Tvoje tvář má známý hlas každou sobotu od 20:15 na TV Nova!

Maci