SKVĚLÁ ZPRÁVA: TV Nova a společnost Albi vydaly párty hru Tvoje tvář má známý hlas! Kde ji můžete koupit?

Aktualizováno 23.10. 2017 09:29
Albi hra Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova

Pro všechny fanoušky show Tvoje tvář má známý hlas připravila televize Nova ve spolupráci se společností Albi párty hru plnou zábavy. Podívejte se, jak vypadá a kde ji můžete koupit!

tvoje tvář má známý hlas

Televize Nova a společnost Albi uvedly 1. září na trh zbrusu novou párty hru Tvoje tvář má známý hlas vycházející ze stejnojmenné zábavné show. „Tvoje tvář má známý hlas je nejúspěšnější zábavnou show posledních let. Fenomén, který ovládl jak televizní obrazovky, tak sociální sítě. Fanouškům nyní přinášíme další rozměr tohoto pořadu. Prostřednictvím deskové hry se můžou stát součástí Tváře a prožít vzrušující momenty proměn. Věřím, že stejně tak jako televizní show, přinese i hra do každé rodiny spoustu zábavy a radosti,“ říká ředitelka komunikace televize Nova Anna Suchá. Tvoje tvář má známý hlas je párty hra ze světa showbyznysu, kterou tvoří herní plán znázorňující studio pořadu včetně magického výtahu a rulety. Hráči ve hře využívají celkem 400 karet rozdělených do kategorií Interpreti, Pojmy a také speciální kategorie Proměny, na kterých jsou fotografie nejzajímavějších proměn ze všech řad pořadu!
 

Rodinná párty hra je k dostání v síti obchodů Albi, koupit ji však můžete také online NA E-SHOPU ZDE!

Staňte se součástí fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, kterou znáte z televize Nova. Prostřednictvím stejnojmenné párty hry se přenesete přímo na pódium do světel reflektorů a prožijete na vlastní kůži vzrušující okamžiky proměn. Pomocí předem určených nápověd (zpívání, pantomima, vysvětlování či kreslení) budete pomáhat vašim spoluhráčům v týmu, aby odhalili hledaného interpreta či pojem z hudebního světa. Speciální karty proměn s fotkami přinášejí do hry unikátní herní prvek. Kdo jako první odhalí interpreta i protagonistu?

Obsah hry: 400 karet (z toho 100 karet s fotografiemi proměn), 6 čelenek, přesýpací hodiny, 6 herních figurek, herní plán s ruletou, pravidla

 

15

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas – soutěžící čtvrté řady

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas – soutěžící čtvrté řady - 3

Hodnocení:

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas vtrhla na obrazovky televize Nova na jaře 2016 a ihned se stala nejsledovanějším pořadem tohoto typu na českém televizním trhu. V době vysílání usedají každý týden k televizím statisíce nadšených diváků, aby jim neunikly fenomenální proměny, které pro ně v každé řadě ztvárňuje osm osobnosti českého šoubyznysu. První řada show se proměnila v televizní fenomén, celý národ diskutoval o proměnách Hany Holišové, Petra Rychlého nebo Adama Mišíka. Obrovský úspěch sklidila show také na sociálních sítích, kde stovky tisíc fanoušků každý týden komentují a vyjadřují podporu svým oblíbencům. Zájem neustával ani v průběhu dalších řad a díky této unikátní show se zrodilo i mnoho novodobých idolů, například David Gránský, Milan Peroutka nebo Anna Slováčková. Už 2. září odstartuje na televizi Nova čtvrtá řada show! V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého, novou posilou se stane Aleš Háma. V každé epizodě usedá do poroty vždy speciální host. Celou show bude provázet i tentokrát skvělý moderátor Ondřej Sokol.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes