ODHALENÍ SONGŮ sobotní Tváře: Schneiderová půjde dohola a z Děrgela bude sexuální ikona

Publikováno 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova


Jitka Schneiderová jako Jiří Korn: Žal se odkládá

Přání splněno! Jitka si už od začátku soutěže přála ztvárňovat Jiřího Korna a poštěstilo se. Český popový zpěvák, který občas šokuje společnost výstředním výběrem oblečení, patřil v minulém století k hudební špičce. Nádhernou skladbu plnou optimismu si střihnul s orchestrem Ladislava Štaidla a o extravagantní oblek se postarala skupina The Rubettes. Hodně štěstí, Jitko!


Michaela Badinková jako Eurythmics: There Must Be An Angel

Míša bude konečně zase blondýnka! Písnička o pohrávání si se srdcem byla v roce 2013 časopisem NME zvolena třetím nejlepším songem všech dob. Jak si Míša poradí s andělskou Annie Lennox, která má na svém kontě dokonce i jednoho Oscara za Nejlepší originální píseň?Eva Burešová jako Renee Zellweger: Roxie

Zfilmovat úspěšný muzikál? Mnohdy nemožné, ale občas se najdou výjimky. A tou je i muzikál Chicago. Přesvědčí se o tom i Eva, která se přenese do zlaté éry jazzu a swingu a ztvární Renée Zellweger v roli Roxie a střihne si hit o představivosti, o přijetí statusu celebrity a konečném přiznání si, že kariéru udělala ze své tragédie.

Tereza Mašková jako Pink: Sober

V češtině název písničky znamená Střízlivost, a o tom přesně tento song z roku 2008 je. Zpěvačka Pink si uvědomuje své hříchy mládí a zpětně na ně nahlíží. Kritizuje samu sebe a je ráda, že tahle část jejího života je už pryč. Za tento výkon dokonce dostala cenu Grammy. Jak si s tím poradí vítězka minulého kola?


Anketa

Na koho se nejvíc těšíte ve třetím díle Tvojí tváře?

Hlasovalo 3436 lidí.


Oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas sledujte již tuto sobotu od 20:15 na Nově!


 

1
2
Maci