ODHALENÍ SONGŮ sobotní Tváře: Schneiderová půjde dohola a z Děrgela bude sexuální ikona

Publikováno 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Sobotní pokračování páté řady show Tvoje tvář má známý hlas bude opět stát za to! Na jaké songy se můžete těšit? A jakými proměnami vás osmička soutěžících pobavít? Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Robert Jašków jako O – Zone: Dragostea Din Tei

Tak tohle bude pecka! Robert a další dva, dle jeho slov „imbecilové“, si střihnout největší pecku moldavského tria O-Zone. Píseň je psána v rumunštině a znamená něco jako Láska z lípy nebo lipová láska. Myšlenka lipových stromů je odkazem na slavného rumunského básníka Mihaie Eminescua, který používal tento motiv ve svých básních.


Jan Révai jako Jason Derulo: If I’m Lucky Part 2

Tohle bude Honzova parketa. Kdo jiný by měl zvládnout šílené taneční kreace, než bývalý tanečník. R&B balada je o vzpomínání na krásné věci z minulých vztahů, které ve skutečnosti nebyly tak dobré, jak si Jason nyní myslí. Choreografii v klipu prý ovlivnil Michael Jackson, tak jak se s tím Honza dokáže poprat?


Patrik Děrgel jako Marlene Dietrich: Johnny

Tohle bude šílený! Marlene Dietrichová byla německo-americká herečka a zpěvačka německého původu, která zpívala v obou jazycích. Jak si s tím poradí Patrik, který neholduje žádnému cizímu jazyku? Jeho jedinou výhodou je to, že v divadlech už ženy ztvárňoval, a dokonce umí chodit vna podpatcích!

Vojtěch Drahokoupil jako Steven Tyler & RUN DMC: Walk This way

Je to téměř přesně 32 let, kdy vyšla tato kolaborace rockové skupiny Aerosmith a rapového dua RUN-DMC, která zapříčinila vzrůst obíbenosti rapu a hiphopu a oživila kariéru Stevena Tylera. Vojta se představí v roli černého rapera. Na pomoc mu přispěchají dva bývalí účastníci Tváře – Jan Kopečný a David Kraus. No prostě comeback, jak má být!

Článek pokračuje na následující straně!

Maci