SEZNAM SONGŮ SOBOTNÍ TVÁŘE: Klasika od Hany Zagorové, česká folkovka i píseň o špindíře!

Publikováno 10. 10. 2018
Zdroj: TV NovaJitka Schneiderová jako Cindy Lauper - True Colors
Cynthia Ann Stephanie "Cyndi" Lauper je americká zpěvačka, skladatelka a herečka, oceněná cenami Emmy a Grammy. Úspěšnou a známou se stala v polovině 80. let po vydání alba She's So Unusual. Je vůbec prvním umělcem, jehož čtyři singly z jedné desky figurovaly do pátého místa hitparádovém žebříčku - Top Five. Do roku 2009 nahrála 11 hudebních alb, přes 40 singlů a celosvětově prodala více než 60 miliónů kopií. Je známá tím, že podporuje lidská práva. Písnička Pravé barvy se stala hymnou LGBT komunity, protože je o tom, jak nemůžete vyjádřit, kdo ve skutečnosti jste.

Míša Badinková jako Fergie / Nine - Be Italian

Fergie, narozená jako Stacy Ann Ferguson, je americká zpěvačka, která se proslavila působením ve skupině The Black Eyed Peas. Talentovaná kráska se vydala i na svou sólovou dráhu a zveřejnila řadu úspěšných songů. Jeden z nich se stal i součástí filmu Nine. Excelentní taneční čísla a superhvězdná herecká sestava dominují filmové verzi proslulého brodwayského muzikálu "Nine". Film diváky zavede do italských Benátek, kde se režisér Guido Contini snaží dokončit svůj film. Čerstvému čtyřicátníkovi ale kazí radost nastupující krize středního věku a hlavně nedostatek inspirace. Najde inspiraci v Míše Badinkové?

Eva Burešová jako Michael Jackson - Dirty Diana
Letos v létě tomu bylo 9 let, co zemřel nepřekonaný (a nepřekonatelný) král popu Michael Jackson. Během zářivé kariéry se mu podařilo získat celkem 13 cen Grammy. Kromě toho je jeho deska Bad jednou z nejprodávanějších desek všech dob. Kromě výrazného pěveckého projevu byl velice zdatným tanečníkem, což dokazoval při živých vystoupeních. Píseň je bezpochyby o celoživaotní lásce Michaela k Dianě Rossové. Název songu Špinavá Diana odkazuje na to, že Diana Rossová spala v životě s mnoha dalšími muži.


Tereza Mašková jako Tina Turner & Eros Ramazzotti - Cose Della Vita
Tina Turner, vlastním jménem Anna Mae Bullock, za dva roky oslaví osmdesátiny. Kromě desítek hitů proslula především díky energií překypujícím živým vystoupením. Magazín Rolling Stone zpěvačku dokonce zařadil mezi "nesmrtelné umělce všech dob". Osminásobná držitelka cen Grammy patří k nejprodávanějším zpěvačkám historie. Za svou kariéru prodala více než 180 milionů kopií svých alb. Takový úkol čeká na vítězku SuperStar! Ještěže jí přispěchá na pomoc účastník minulé řady Tvojí tváře v kůži italského hudebního mága Erose Ramazzottiho.Tak se nezapomeňte dívat na další díl show Tvoje tvář má známý hlas už 13. října od 20:15 na Nově!
 

1
2
Maci