SBOHEM A ŠÁTEČEK: Připomeňte si netradiční projekt známé rebelky!

FaceNews
Zdroj: TV Nova

S každou epizodou páté řady show Tvoje tvář má známý hlas mohli diváci na portálu Nova Plus sledovat i pořad FaceNews. V něm bývalá účastnice a vítězka čtvrté řady show Berenika Kohoutová komentovala zákulisí Tváře. Jak se vám líbila?

tvoje tvář má známý hlas

Jednotlivé díly show Tvoje tvář má známý hlas doplňoval na internetovém portálu pořad FaceNews, ve kterém Berenika Kohoutová, vítězka čtvrté řady Tváře, vtipně komentovala zákulisí pořadu a zpovídala učinkující. Berenika po svém vítězství ve Tváři zaparkovala v hostivařských ateliérech a začala hrát v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A její postava Denisy je celkem pořádné kvítko. V reálném životě občas diváky poškádlí odhalenými fotkami, které jedni kvitují a druzí ji za ně „hejtují“.

Bereniku nikdo nezmění, jedině ona sama, ale ona je prostě svá. Jak říká jeden slavný film s Jamesem Deanem v hlavní roli, je rebelka bez příčiny. Díky tomu mohl vzniknul satirický pořad FaceNews, který vtipně komentoval a sledoval zákulisí velké show. Spousta lidí ho brala moc vážně, přitom hlavním účelem bylo pobavit všechny diváky.

PŘIPOMEŇTE SI VŠECHNY DÍLY ZDE! Když už ne kvůli Berenice, tak kvůli ostatním soutěžícím, kteří 12 týdnů předváděli skvělou show.Maci