VIDEO: Patrik Děrgel prozradil, že k Janu Révaiovi má hodně delikátní vztah. Už se ví, co je tak sblížilo

Patrik Děrgel promluvil o tom, jaké má vztahy s ostatními kolegy z Tvojí tváře. Show ještě ani nezačala a někteří účastníci už se stihli pěkně sblížit!

V páté řadě show Tvoje tvář má známý hlas se objeví herec Patrik Děrgel, který si po boku svých kolegů vyzkouší napodobit světové i tuzemské zpěváky. Mezi ostatní soutěžící patří například herečka Eva Burešová, výherkyně Superstar Tereza Mašková nebo herec Jan Révai, se kterým se Patrik očividně velmi spřátelil. 

„Bavil jsem se s lidmi z předešlých řad, ale já mám štěstí, že mám ve své řadě pana Révaie, který ačkoliv neabsolvoval ani jednu z předešlých řad, tak má rad na rozdávání a já za ním pro ně vždycky chodím,“ vysvětluje Patrik svůj vztah k Janovi.   

„Já ho chválím, já mu nedávám rady,“ úsměvně komentuje Jan. „On je mladej a talentovanej, já ho neberu vůbec jako soupeře, ale jako jasného vítěze,“ dodává.

„Náš vztah je něco jako incestní vztah staršího bratra a nevlastního otce,“ popisuje vztah s kolegou Révaiem „Je vidět, že ačkoli jsme nenatočili ani jeden díl, vztahy v kolektivu jsou podle mě skvělé.“


Patrik a Jan se s úsměvem provokují, což je znak kamarádství. Vypadá to, že v  show Tvoje tvář má známý hlas bude s touto dvojicí ještě větší legrace. Máte se na co těšit!

 

Pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje již v sobotu 1. září od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz