OBROVSKÁ NÁHODA: Tereza Mašková toho má se Susan Boyle společného více než tušíte

Hvězda Tvojí tváře Tereza Mašková ještě před půl rokem bojovala v SuperStar, kde byla jasnou favoritkou. Skvělý hlas, suverénní vystupování, navíc výrazná image. Ne vždycky tomu tak bylo!

tvoje tvář má známý hlas

Před osmi lety si z ní lidé tak trochu utahovali, dnes jsou z ní všichni na větvi. Zpěvačka s růžovými vlasy Tereza Anna Mašková prošla neuvěřitelnou proměnou. V roce 2010 pokoušela štěstí v jedné talentové soutěži jako culíkatá brunetka s deseti kily navíc.

„Tehdy mě všichni přirovnávali k Susan Boyle. Jak po pěvecké, tak po vzhledové stránce,“ prozrazuje Tereza na tréninku Tvojí tváře. A co osud nechtěl, tak si postarší skotskou umělkyni vylosovala do dalšího kola. „Těším se na to, ale bude to strašně těžký. Bojuji s tím, jak se chová na pódiu,“ prozrazuje.

Je pravda, že Susan Boyle je velmi specifická zpěvačka. Během vystoupení stojí, ani se nepohupuje, má netradičně vytrčené ruce. Ale do toho její soprán s neskutečným rozsahem. To bude mít Tereza pořádně těžké! „Neumím zpívat a stát v klidu. Jsem taková neklidná. V tom to bude asi nejtěžší,“ doplňuje.

Tereza za těch deset let vyrostla do krásy a momentálně se řadí mezi nejcharismatičtější zpěváky českého šoubyznysu. V sobotu 20. října od 20:15 na Nově si vyzkouší tělo korpulentní Susan Boyle. Jak jí to půjde?
 

Maci