Lingvista Robert Jašków: Prozradil tajemství známé písně od O-ZONE! Střihne si ji v sobotu v češtině?

Robert Jašków už má za sebou natáčení dvou dílů úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo by si ale myslel, že po tom, co ztvárnil frontmana německé kapely Rammstein a famózní Dianu Ross, už nemůže ničím překvapit, hodně by se spletl. V novém díle se totiž představí jako člen moldavské kapely O-Zone.

tvoje tvář má známý hlas

Kdo by neznal chytlavý hit Dragostea Din Tei, který se před čtrnácti lety hrál na každé diskotéce? V sobotu večer vám ho herec z Ordinace v růžové zahradě 2 připomene. „Já se těším. Navíc to vystoupení bude ještě speciálnější, protože na pódiu nebudu sám,“ nastínil Robert průběh vystoupení.

 

Představitel slavného tria se poctivě připravuje, dokonce si i nastudoval český text. „Znám celý překlad písničky,“ vyprávěl osmačtyřicetiletý herec s tím, že Dragostea Din Tei v překladu znamená Lipová láska. Co myslíte, střihne si alespoň část textu v češtině? „Budu zpívat oba chlapce, kluci se mnou pojedou jen refrény,“ lákal Robert diváky. Více se dozvíte ve videu!

Skvěle našlápnutá kariéra skupiny O-Zone skončila rok poté, co představili svůj největší hit. „Myslím, že neunesli slávu. Nicméně my to uděláme tak, aby to bylo už nadosmrti nezapomenutelné,“ uzavřel Robert.

 

Co dalšího Robert prozradil? Podívejte se na video. Celý díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas můžete shlédnout ZDE.

 

Na zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit každou sobotu ve 20:15 na TV Nova.


TV Nova