Dovolená vítězů Tvojí tváře: Kde a s kým si užívají? Přistiženi. FOTO

Jan Cina
Zdroj: Instagram

Nová řada show Tvoje tvář má známý hlas se blíží na televizní obrazovky opět se zvučnými jmény a skvostným čísly, je tedy čas se ohlédnout za vítězi řad předchozích. Co, kde a s kým vyvádějí v létě? Podívejte se.

Vítězka čtvrté řady, herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová si léto užívá plnými doušky v Česku, a to například v Mikulově, Lednickém zámeckém parku i divadle v Praze. O své zážitky se dělí na Instagramu, kde nechybí ani vtipné historky či obdiv přírody a fotky s dobrým jídlem.

"K týhle fotce by se skoro hodilo napsat něco motivačního...že jo?? Jakože Člověk je tak malinký oproti vesmíru nebo Jen tak si být v poli nebo V tolika slunečnicích se každý problém ztratí. No... Tak to psát nebudu, jo? Ale můžete hádat, jestli jsme jich pár čórli."
Napsala k fotce se slunečnicemi Berenika.

 

Tatiana Vilhelmová, vítězka třetí řady, na Čechy také nedá dopustit a s partnerem Vojtěchem Dykem po rodné zemi hojně cestuje. K vidění byli na filmovém festivalu v Karlových Varech odkud vycestovali za krásami Šumavy i jižní Moravy.


 

Nejen seriálová hvězda Dámy a Krále a vítěz druhé řady Tvojí tváře Jan Cina si léto užívá naplno i při pracovních povinnostech. Mezi natáčením a hraním v divadle si našel čas na řádný odpočinek a s partnerem Petrem Vinčurou vyrazil do Řecka.

 

První řadu pěvecké show vyhrála půvabná herečka a zpěvačka Hana Holišová, která v Tvojí tváři zapůsobila třeba jako Beyoncé i John Travolta. Ta letošní prázdniny zatím odsunula, pilně pracuje a věnuje se také charitativním akcím. 

 

Na pokračování pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit již brzy na Nově.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: