RAZANTNÍ KROK: Vojta Drahokoupil odmítá po dalším díle do konce života zpívat!

Aktualizováno 2.10. 2018 12:58
Zdroj: TV Nova

S kariérou začal v čerstvých osmnácti letech a pak to všechno vzalo rychlý spád. Dnes je Vojta Drahokoupil známý především jako zpěvák. Jenomže teď účastník Tvoji tváře přistupuje k razantnímu kroku.

tvoje tvář má známý hlas

Mít talent, ustát tlak, napsat si hudbu, umět tancovat, vyprodat haly a stadiony, být pro fanoušky modlou. To je jenom pár vlastností, které by měla mít každá hvězda. Zpěvák Vojta Drahokoupil má ještě celý život před sebou. Jeho kariéra je zatím v plenkách a i přesto se těší obrovské popularitě. Jenomže už nyní odmítá zpívat jednu hudební techniku.

„Vystoupení jsem si užil naplno, tolik falzetu jsem nikdy v životě neviděl a už nikdy nechci vidět! Je to náročný,“ prozradil Vojta o technice zpěvu, která (nejen mužskému) zpěvákovi umožňuje zpívat nad rámec svého běžného rozsahu. A aby toho nebylo málo, protiví se mu i hudební styl skupiny A-ha „Je to pro mě odporný! Já byl vždycky skejťák, diskanty jsem nesnášel,“ řekl.

Fanouškům také prozradil, že po skončení Tváře bude s Patrikem Děrgelem objíždět Českou republiku a bavit tisíce lidí. „Tenhle kluk je hrozně šikovný, po konci natáčení budeme jezdit jako duo po kulturacích a budeme vyprávět historky z natáčení,“ ukázal směrem na Patrika. Ten jenom přitakal. Tak kluci, snad se brzy uvidíme v O2 aréně.
 
A za týden se na Vojtu můžete těšik na Justina Timberlaka. Sledujte to 6. říjná od 20:15 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Maci