PROZRAZENO: Proč Jan Révai po dvou odmítnutí účast v Tvojí tváři konečně přijal? ZNÁME DŮVOD!

Dvakrát svoji účast v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas herec Jan Révai odmítl, potřetí ji přijal. Co ho k tomu vedlo?

Herec Jan Révai se v seriálu Gympl s.r.o. ukázal jako přísný učitel tělocviku, ve filmu Rebelové jako milující mladík a na muzikálové scéně ho nepřehlédnete například v muzikálu Drákula.

"Já jsem nejen váhal nad tím, jestli se soutěže zúčastním, já jsem svojí účast dokonce už dvakrát odmítl," začal se Jan svěřovat reportérce, "když mi dramaturgyně Tvojí tváře volala, tak mi nabízela spolupráci na úplně jiném pořadu a pak se dostala k Tvojí tváři..."

"Začala mě přesvědčovat ať se Tvojí tváře zúčastním, že je to velká show, což mě trochu odradilo. Show mám sice rád a dokážu si tam sám sebe představit, ale jsem přesvědčený o tom, že neumím zpívat," popisuje Révai, jak se k třetí nabídce stavil.

"Nakonec jsem nabídku přijal, protože jsem zjistil, jaké je tam obsazení a to mě navnadilo. Soutěžící Tvojí tváře jsou moji dlouhodobí přátelé a bude to s nimi zábavné. Mám rád úkoly a výzvy a nakonec mi došlo, že proč ne," s úsměvem dodává Révai.

Jak Jan Révai v show Tvoje tvář nakonec zazáří? To zjistíte už v sobotu 1. září od 20:20 na TV Nova. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEZDÍ JAKO SCHWARZENEGGER! Jan Révai ukázal pohled do své posilovny: Tak se chystám na Tvář!

Nová láska Vojty D má v létě smůlu. Proč ji idol náctiletých dívek nikam nevezme? VIDEO