Proč vyhrála Tvář právě Michaela Badinková? Pravý důvod vás dostane!

Publikováno 18. 11. 2018
Cesta michaely Badinkové Tvojí tváří
Zdroj: TV Nova

Neměla být tato herečka zpěvačkou? Říkali si mnozí televizní diváci při sledování show Tvoje tvář má známý hlas. Až tak dobrá Michaela Badinková byla. Ale být nejlepší často k vítězství nestačí. Co za ním tedy stálo?

tvoje tvář má známý hlas

Michaela Badinková vyhrála show Tvoje tvář má známý hlas! Tahle zpráva nebyla možná úplně očekávaná. Ale stalo se a zcela zaslouženě. Důvod, proč zvítězila, nebyl jeden. Ale hned tři!

1. Míša je především vynikající herečka
Ačkoliv se to na první pohled může zdát jako nesmysl, není. Tvoje tvář je kromě zpívání také show. A není nic horšího, než se dívat na výborného zpěváka, který na pódiu stojí jako solný sloup a navzdory výborné masce vypadá stále jako někdo jiný. Tohle se Míše rozhodně stát nemohlo. Ve většině svých vystoupení využila své herecké průpravy a dostala je někam jinam. A nebyla to jen černobílá Édith Piaf, tanečně nadaný Rick Astley nebo Lou Bega. V jiných vystoupeních si užila role zpívajících hereček, takže vlastně byla ve své kůži. Ať už to byla Fergie z muzikálového filmu Nine nebo třeba téměř divadelní vystoupení od Annie Lennox.

2. Drobná žena s obrovským srdcem
Míša stojí nohama pevně na zemi. Proto ani nepřehání péči o svůj zevnějšek. A i bez zbytečné tuny make-upu je krásnou ženou. Ráda se pěkně obléká, ale jak sama říká, módní trendy příliš nesleduje. A když její účes není právě dokonalý, vůbec ji to nevyvede z míry. Na rozdíl od seriálové Lenky Drápalové své partnery nestřídá. Už několik let žije s hercem divadla Na Palmovce Honzou Teplým. Společně mají dvě děti, pro které by Míša obětovala úplně všechno.

3. Mnohými podceňovaná
Michaela Badinková patřila mezi nejznámější tváře, které se v pátem ročníku Tvojí tváře objevily. To bezesporu. Ale že by mohla celou soutěž vyhrát? Ruku na srdce, to asi předpokládal málokdo. Že by se mohla dobře pohybovat po pódiu? Možná. Ale skvěle tančit? To asi ne... Že by mohla zazpívat jednodušší písně, pokud možno s českými texty? Proč ne. Ale rockové nebo rappové písně z americké produkce? To asi ne... Ale jak se všichni mýlili!

NA PŘEHLED JEJÍCH VYSTOUPENÍ SE PODÍVEJTE NA NÁSLEDUJÍCÍ STRÁNCE

Maci