PŘIROZENĚ KRÁSNÁ: Nestíháte? Anička Slováčková vám ukáže, jak vypadat úžasně i bez make-upu!

Anna Slováčková
Zdroj: Profimedia

Anička je známá tím, že se nebojí experimentovat s barvami, avšak tentokrát tomu bylo jinak. Krásná diva se totiž nemá za co stydět. A i bez tlusté vrstvy líčidel je kouzelná!

Vyjít ven bez make upu? Pro mnoho lidí naprosto nemyslitelná věc. Přitom přirozený vzhled je poslední dobou velkým hitem, což dokazuje i to, že svou nenalíčenou tvář už odhalila řada zahraničních i českých celebrit. Odvahu to vyzkoušet postupně sbírají i „obyčejné“ ženy, které bez líčení často nevyšly ani do obchodu přes ulici. Tento trend se zalíbil i české plavovlasé krásce Aničce Slováčkové!

Ta je proslulá, že se nikdy nebála experimentovat. Na společenské akce zásadně chodila s dokonalým make-upem. Fialové vlasy, modrá rtěnka, vrstva líčidel a všechno jí slušelo. Ve skutečnosti ho ale nepotřebuje. Na první čtenou zkoušku muzikálu IAGO přišla bez šminek!

Snad budou fanoušci vídat její tvář, která postrádá jakékoliv stopy po dekorativní kosmetice, častěji, nejen na zkouškách muzikálu Janka Ledeckého. Zde se potkává se svými kolegy z Tvojí tváře. A to konkrétně s Milanem Peroutkou a Davidem Gránským.

 

Maci/nova.cz