VIDEO: Pro kterou svou múzu složila jedna z hvězd Tvojí tváře píseň? Je nádherná!

Aktualizováno 27.8. 2017 00:35
Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova

Bývalý účastník zábavné show Tvoje tvář má známý hlas je pověstný tím, že skládá písně ženám, pro které má víc než jenom slabost. Komu je určen jeho poslední hit?

David Kraus je zpěvák, skladatel, herec a textař, kterého hudební fanoušci mohou znát z první řady zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas nebo díky jeho působení v hudební skupině Svoji kariéru odstartoval hitem Zuzano, kterým oslavoval slovenskou herečku Zuzanu Norisovou.Před rokem byl osloven, aby napsal titulní píseň k tehdy nově připravovanému filmu Jak se zbavit nevěsty. David Kraus si tedy sedl a napsal i nazpíval píseň k velkolepé filmové komedii. Píseň Nádherná je milostným vyznáním a hned se nabízela otázka, o kom byla tato milostná balada? A pro odpověď nemuseli jít jeho fanoušci daleko! Nejedná se o nikoho jiného, než o úspěšnou tenistku Barboru StrýcovouČeská sportovkyně, aktuálně 24. hráčka světa podle hodnocení WTA, randí se zpěvákem už od podzimu 2014. A i po třech letech to vypadá, jako by do sebe byli zamilovaní teprve týden. O jejich krásném a harmonickém vztahu se rozpovídali i v rozhovoru ZDE!Máš to, co schází kráskám umělým, jsi vážně třída,“ takhle půvabně vyznává lásku své milé. A má pravdu! Bára patří k nejladnějším tenistkám! A nejenom těm českým. I když je vysoká jen 164 cm, na kurtu ji nikdo nepřehlédne.

Ptáte se, proč píšeme přes rok starou zprávu? Protože dnes večer si budete moci vychutnat jeho hit společně s komedií Jak se zbavit nevěsty. Máte totiž jedinečnou možnost shlédnout film na televizních obrazovkách! Konkrétně dnes, tedy v sobotu 26. srpna, od 20:20 na TV Nova.

Maci/nova.cz