PŘEPIŠTE DĚJINY: Proč vyhrála Tvojí tvář právě Berenika Kohoutová? Pravý důvod vás dostane

Tvoje tvář: Berenika Kohoutová jako Ariana Grande - nácvik
Zdroj: TV Nova

Neměla být tato herečka zpěvačkou? říkali si mnozí televizní diváci při sledování show Tvoje tvář má známý hlas. Až tak dobrá Berenika Kohoutová byla. Ale být nejlepší často k vítězství nestačí, co za ním stálo?

tvoje tvář má známý hlas


Berenika Kohoutová vyhrála show Tvoje tvář má známý hlas! Tahle zpráva nebyla možná úplně očekávaná. Ale stalo se a zcela zaslouženě. Důvod, proč zvítězila, nebyl jeden. Ale hned tři!

1. Berenika je vynikající herečka

Ačkoliv se to na první pohled může zdát jako nesmysl, není. Tvoje tvář je kromě zpívání také show. A není nic horšího, než se dívat na výborného zpěváka, který na pódiu stojí jako solný sloup a navzdory výborné masce vypadá stále jako někdo jiný. Tohle se Berenice rozhodně stát nemohlo. Ve většině svých vystoupení využila své herecké průpravy a dostala je někam jinam. A nebyla to jen černobílá Eva Pilarová, nebo kráska Jennifer Hudson. V jednom ze svých vystoupení si užila roli zpívajícího herce, takže vlastně byla ve své kůži.

2. Rebelka bez příčiny
Vtipná a pohledná provokatérka Berenika jakoby se řídila heslem, že se musí klást nemístné otázky a vyrušovat lidi z letargie. Byla jak lehkonohá tanečnice na ostří žiletky. Jenomže tahle nálepka jí možná jenom pomohla. Takovou pověst ve Tváři nikdo nezískal. Jak Hana Holišová, Jan Cina nebo Tatiana Vilhelmová. Ta dokonce o Berenice prohlásila „Žena provokatérka je vždycky vítána!“. Ale když si přebírala šek, tak neměla slov.

3. Mnohými podceňovaná

Berenika Kohoutová patřila mezi známější tváře, které se ve čtvrtém ročníku Tvojí tváře objevily. To bezesporu. Ale že by mohla celou soutěž vyhrát? Ruku na srdce, to asi předpokládal málokdo. Že by se mohla dobře pohybovat po pódiu? Možná. Ale skvěle tančit? To asi ne... Že by mohla zazpívat jednodušší písně, pokud možno s českými texty? Proč ne. Ale rockové nebo rappové písně z americké produkce? To asi ne... Ale jak se všichni mýlili...

NA PŘEHLED VYSTOUPENÍ BERENIKY KOHOUTOVÉ SE PODÍVEJTE NA NÁSLEDUJÍCÍ STRÁNCE

Maci/nova.cz