VIDEO: Co plánuje Honza Kopečný po Tvojí tváři? Prozradil, na co se mohou jeho fanoušci těšit!

Zdroj: TV Nova

Talentovaný, sympatický a krásný – tak se dá popsat Honza Kopečný, který skončil na třetím místě ve 4. řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Honza v livestreamu prozradil i to, co za projekt aktuálně chystá!

tvoje tvář má známý hlas

Zpěvák a herec Jan Kopečný patří mezi největší objevy české muzikálové scény. Až hudební show Tvoje tvář má známý hlas Honzu dostala i do povědomí diváků, kteří úplně neholdují muzikálovým představením. Během dvanácti kol se Honza představil nejen jako vynikající zpěvák, ale i jako talentovaný herec a tanečník. Osmadvacetiletý rodák z Českých Budějovic se představil v živém streamu. Co prozradil?Celou show si Honza opravdu užil, i když přiznává, že měl velkou trému. Jak s ní pracuje? Mladý zpěvák prozradil, že trému úplně odbourat neumí, má ale několik rituálů, které ho uklidní: „Já si vždycky před vystoupením tak oddechnu,“ prozradil techniku, která mu pomohla i v momentu, kdy vyjížděl výtahem na scénu. Před každým vystoupením se Honza také soustředí na drobný talisman, i kdyby to měl být třeba špendlík nebo něco malého, co by měl v kostýmu u sebe.I přes stres a fyzické vyčerpání by do celé show šel jednoznačně znovu. Přesto, že Honza podával opravdu kvalitní výkony, v show mu dělalo problém hned několik interpretů. Bruno Mars, Michael Jackson i Susan Boyle. A jaké problémy mu dělala Pink? „To byl trošku oříšek. Snažil jsem se, aby to nevypadalo jako travesti show,“ prozradil Honza, který v čísle vystupoval společně s tanečnicemi, které ztvárňovaly další podoby zpěvačky v klipu. Protože měl na sobě Honza lodičky na vysokém podpatku a byl o hodně vyšší než ostatní tanečnice, zůstal po celou dobu čísla v posteli.

119

GALERIE: Jan Kopečný ve 4. řadě Tvojí tváře

Zdroj: Nova.cz

Tvoje tvář má známý hlas - Jan Kopečný - 3

Hodnocení:Honza společně s Anetou Krejčíkovou a Berenikou Kohoutovou platil v show za jednoho z největších pařmenů. Pouštěli si písničky, zpívali a užívali si, že je za nimi opět další kolo. Následující den ráno ale pak nikdo z nich nemohl mluvit.V livestreamu Honza prozradil i to, na čem pracoval už během účinkování v show: „Udělali jsme nový těleso a já si vždycky tak odbíhal z Tváře do studia,“ prozradil Honza, který se svým kamarádem a kolegou plánuje do dvou týdnů vydat první singl, na který už se fanoušci velmi těší.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

kuci