POZOR, ZMĚNA: Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém vysílacím čase! Už nebude v neděli

Kdo se ukázal na tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu - Účastníci Tvojí Tváře
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Čtvrtá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas přináší řadu novinek. Kromě nového porotce a hereckého kouče na diváky čeká ještě jedna velká změna!

Už od 2. září začne televize Nova vysílat čtvrtou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Čas vysílání zůstane stejný, 20:20, mění se však den, kdy show na obrazovkách poběží. Tvoje tvář bude na obrazovkách v sobotu, jak tomu bylo zvykem během první řady.

Mezi další změny, které s sebou 4. řada přinese, patří změna porotce a dramatického kouče. Do porotcovského křesla po boku Jakuba Koháka a Janka Ledeckého zasedne Aleš Háma známý z předchozí řady.
Nácvik -Tvoje tvář má známý hlas - Aleš Háma
Linda Finková se opět představí jako hlasová koučka, o choreografii se stejně jako v předchozí řadě postarají Yemi a Angeé, kdo však bude dramatickým koučem? Opět se jedná o účastníka předchozí řady show – soutěžícím bude pomáhat oblíbený herec Martin Dejdar!

Celou show bude provázet ostřílený moderátor Ondřej Sokol. Nová řada nejúspěšnější zábavné show posledních let bude plná neuvěřitelných vystoupení, speciálních čísel a překvapení!

17

GALERIE: 4. řada Tvojí tváře

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová a Dalibor Gondík

Hodnocení:


Bez jedinečných soutěžících by to ale nešlo. Diváky pobaví opět čtyři ženy a čtyři muži – a to ve složení Jan Kopečný, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Dalibor Gondík, Jitka Boho, Leona Machálková, Berenika Kohoutová a Aneta Krejčíková.

Tak se nezapomeňte dívat! ČTVRTÁ ŘADA SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS STARTUJE UŽ V SOBOTU 2. ZÁŘÍ VE 20:20 NA NOVĚ!

 

aso