KONCERT TVOJÍ TVÁŘE: Potvrzena další jména! Blonďatá kráska, dívčí idol i ušatý vtipálek

Tvoje tvář má známý hlas: Koncert
Zdroj: TV Nova

Fanoušci si už brzy poprvé vychutnají naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč třemi řadami hudební show Tvoje tvář má známý hlas. I vy můžete být u toho!

tvoje tvář má známý hlas

Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.

Diváci se kromě dalších skvělých účinkujících můžou těšit i na jednoho z největších showmenů třetí řady Aleše Hámu, který vystoupí jako Boney M. Anička Slováčková se divákům předvede jako Lana del Rey, Milan Peroutka zatančí a zazpívá jako Mika a Markéta Procházková se ukáže jako Celine Dion. Oběma koncerty provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

Další potvrzená jména jsou Jan Cina, který vystoupí jako Ylvis a Dámy se mohou těšit na sexy Davida Gránského jako Justina Biebera. Adam Mišík se bude kývat na zavěšené kouli jako Miley Cyrus. Můžete znovu být svědky legendárního vystoupení Petra Rychlého jako Jana Nedvěda. Hana Holišová vystoupí jako drsňák MC Hammer. Diváci v anketě zvolili vystoupení pro třineckou divu Markétu Konvičkou, a to Arethu Franklin. Předvede se také Anička Fialová jako Christina Aguilera. A Martin Dejdar se o show postará jako Rag’n’bone Man.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli ji sledovaly miliony diváků. Nyní mají jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo, a zažít tak neopakovatelnou atmosféru.


Rozhodně je na co se těšit. Buďte u toho i vy! Volné vstupenky už pomalu mizí, a tak pořadatelé otevírají nový sektor. Takže neváhejte a objednávejte - vstupenky jsou levnější a místa se vám jistě budou líbit. Lístky naleznete v síti TICKETPORTAL.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE ALE PODOBA: Neuvěříte, jak vypadá nejmladší syn bubeníka z Olympiku! Milan Peroutka to není...

MILAN PEROUTKA zcela otevřeně: Prozradil, co ho stálo vítězství v show Tvoje tvář. Má pravdu?

Nova.cz