STRASTI Patrika Děrgela v Tvojí tváři: Kvůli sobotnímu vystoupení přijde o kožich!

Zdroj: TV Nova

Prkna, která znamenají svět, mu říkají pane. Ale i přesto zkušený herec občas potřebuje poradit od staršího kolegy. V případě Patrika Děrgela šlo o rady klíčové. V Tvojí tváři ho čeká slavná dcera Franka Sinatry, která ve své době byla sexsymbolem. Co Aleš řekl nejvíc sexy českému Hamletovi?

tvoje tvář má známý hlas

Tenhle song od autora Lee Hazlewooda, který napsal také několik hitů pro Franka Sinatru, pomohl ke slávě i Nancy Sinatrové. Slavná skladba These Boots Are Made For Walkin, kterou zpívají mnozí interpreti dodnes, patří k nejpředělávanějším písničkám. U nás je známá jako Boty proti lásce od Yvonne Přenosilové a nechybí ani v trampských zpěvnících. „Právě tu českou verzi od Yvonne znám já,“ říká Patrik Děrgel.

Z Patrika tak bude opět žena, v pořadí již třetí. „Budu krásná baba, na to se moc těším!“ prozrazuje. I přes prvotní nadšení ho čekají další ženské strasti. „Dojde k depilaci. Musím svůj kožíšek proměnit v hladkou srst,“ lamentuje. Na pomoc mu přispěchal i herecký kouč Aleš Háma. „No Aleš mi to celý postavil! Díky němu to bude elektrizující, dráždivé a erotické,“ děkuje mu Patrik.

Nancy Sinatrová měla na kontě už několik slaďáků, když se s Hazlewoodem setkala. A právě rada, kterou od něj dostala vstoupila do dějin. A Patrik by se jí měl držet: „Nesmíš zpívat jako hodná holka Nancy, musíš zpívat pro řidiče náklaďáků,“ poradil jí tehdy. „Já si k tomu cestu našel. Ale přes krev, slzy a pot. Ona to je totiž celkem neuchopitelná věc,“ smutní oblíbený divadelní herec


Jak to Patrik zvládne? Bude sexy svůdná samička? To zjistíte už tuto sobotu 3. listopadu od 20:15 na Nově.Maci