tvoje tvář má známý hlas

POSLEDNÍ JMÉNA ODHALENA: V nové řadě Tvojí tváře se objeví i dva populární herci!

Show Tvoje tvář má známý hlas se už za pár měsíců rozjede na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Přečtěte si jejich jména!

Televize Nova nedávno oznámila, že chystá šestou řadu show Tvoje tvář má známý hlas a napříč českými médii se vedly dohady o tom, kdo že bude ona vyvolená osmička? Jako první byla odhalena Zuzana Norisová, následoval Robert Urban, Debbi, Kateřina Brožová a Ján Jackuliak. To je ale pouze pět jmen. Kdo jsou zbylí tři účastníci?

Roman Zach, to je velká ikona a persona. A to i co se týče vzrůstu a talentu. S 204 centimetry se jedná o našeho největšího herce. Proslavil se rolemi v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Redakce. Ale Roman není jenom hercem, současně skládá scénickou hudbu pro divadlo i film. A také potvrdil, že umí skvěle tancovat. Na jeho životní příběh se podívejte ve videu.


Kateřina Marie Fialová se může divákům jevit jako velká neznámá, přitom se jedná o několikanásobnou mistryni světa ve stepu a držitelku několika hereckých ocenění. V drobném těle se ukrývá velký potencionál. Neustále usměvavá kráska se účasti v show už nemůže dočkat. Bude mít možnost potvrdit, že se jedná o nejlepší tanečnici ze všech šesti řad Tvojí tváře?


Marek Lambora je velmi vytížený sympatický herec, působí v mnoha divadelních představeních. Můžete ho znát jako Romea z Divadla na Vinohradech nebo jako Bejbyho z inscenace Šakalí léta v Divadle na Fidlovačce. Zahrál si i v mnoha seriálech a několika filmech. Nad nabídkou účasti v Tváři moc dlouho neváhal. Show často sledoval a hodně ho bavila.Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas startuje už 7. září na obrazovkách televize Nova. Můžete se těšit na skvělá vystoupení a nezapomenutelnou zábavu, která je ještě korunovaná filantropickými záměry, jelikož vítěz každého dílu pošle výhru jednomu charitativnímu spolku.

Maci