Trio porotců doplní kráska ze SuperStar! Která zpěvačka bude v sobotu hodnotit výkony soutěžících?

Tvoje tvář porotce 11. díl - 2
Zdroj: TV Nova

V jedenáctém díle show Tvoje tvář má známý hlas usedne do poroty zpěvačka, která v této roli nebude poprvé! A navíc jste ji v Tvojí tváři už viděli. Těšíte se?

tvoje tvář má známý hlas

Byla v porotě historicky první Česko Slovenské SuperStar, kde rozhodovala o osudech nadějných zpěváků. Teď usedne do poroty znovu – spolu s Jankem Ledeckým, Alešem Hámou a Jakubem Kohákem. A malá nápověda: Je dcerou slavného zpěváka z kapely Olympic!


 

Ano, je to Marta Jandová! Tato atraktivní muzikálová herečka a zpěvačka je známá především z působení v německé kapele Die Happy, kam se dostala po střední škole, když odjela do Německa. Kapela krátce nato zaznamenala úspěch a s ní i Marta.V roce 2009 se vrátila zpět do Čech a získala roli Mony Lisy v Divadle Broadway. Vidět jste ji mohli i v seriálu Gympl s (r)učením omezeným nebo Ordinace v růžové zahradě 2. Kromě toho zasedla do poroty historicky první Česko Slovenské SuperStar, kde ji diváci zvolili nejsympatičtějším porotcem ročníku!

 

Jaká bude porotkyně tentokrát? Hodná, nebo přísná? To se dozvíte už v sobotu během jedenáctého dílu show Tvoje tvář má známý hlas. Tak se nezapomeňte dívat 11. listopadu ve 20:20 na Novu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova