Perlička z Tvojí tváře: Tomáš Matonoha přirovnal své sobotní taneční vystoupení k omáčce! TO JAKO VÁŽNĚ?

O tom, že je Tomáš Matonoha velký vtipálek, jste se mohli přesvědčit už několikrát. Nyní přiznal, že jeho tanec byla taková taneční univerzální omáčka! Co tím ale měl na mysli?

tvoje tvář má známý hlas

 

V šestém díle Tvojí tváře se Tomáš proměnil do frontmanky kapely Eruption a střihl si známý song One Way Ticket. To, co ale prozradil během rozhovoru, byste rozhodně nečekali. "Víte, jak je UHO, tedy univerzální hnědá omáčka? Tak je i UTP, tedy univerzální taneční pohyb, tak přesně to jsem využil a během vystoupení ukázal," sdělil Tomáš.

 

Nejsložitější část celého nácviku viděl Tomáš v učení textu. "To je peklo, já nejsem schopný si to zapamatovat a když už si to zapamatuju, když už mám pocit, že to umím, tak to dvě hodiny před vystoupením zapomenu a potom u toho výstupu to pořád pletu," okomentoval soutěžící, který v šestém díle ztvárnil ženu s roztomilou zlatou malou kabelkou, která mu ladila k celému outfitu.

 

Jak ale hodnotí celé své působení v soutěži, když už má polovinu za sebou a na co se diváci můžou těšit v dalších dílech? I to prozradil během rozhovoru, tak si ho nenechte ujít!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes